Яндекс.Метрика

Намисто з вовни

  Що може бути приємніше речі зробленій власними руками? Відповідь проста — це річ, зроблена з вовни. І справді останнім часом аксесуари, створені за допомогою повсті, користуються великою популярністю і серед модниць, і серед любительок практичних і красивих речей. Сьогодні у вас зьявилася можливість навчитися робити прості, але разом з тим оригінальні та яскраві намиста з вовни, які будуть відповідати вашому весняному настрою.

  Наше прикраса буде складатися з декількох різнокольорових вовняних намистин, які найлегше буде виготовити, застосувавши техніку мокрого валяння. Для цього нам знадобиться:

1. Вовна для валяння (так як в цьому майстер класі намиста складаються з трьох кольорів, мені знадобилася шерсть салатового, жовтого і яскраво рожевого кольору) —
2. Миска з гарячою водою-
3. Миска з холодною водою-
4. Мило (також підійде рідке мило, шампунь і т.п.) —
5. І, звичайно ж, весняний настрій.

Намисто з вовни

  Тепер можна приступити до роботи.
Перш за все, вам необхідно підготувати шматочки вовни приблизно однакового розміру. При цьому слід враховувати той факт, що в процесі валяння вовна «всядеться» майже в 2 рази (зазвичай це залежить від виду вовни і від того наскільки сильно ви будете намагатися). 

Намисто з вовни

  Тепер шматочку вовни необхідно надати кулясту форму. Для цього потрібно бічні сторони вовняний смужки звернути до центру, після чого загорнути нижній край наверх. Таким чином, потрібно зваляти шерсть в дуже щільний кульку, поки шматочок не закінчиться (при необхідності можна використовувати голку для валяння — вона допоможе прибрати деякі нерівності).

Намисто з вовни

Отримавши більш менш рівний кульку, його можна опустити в гарячу мильну воду. Дуже важливо при цьому стежити за тим, щоб кулька не розмотався. 

Намисто з вовни

Тільки після того, як він повністю просочиться мильною водою, можна приступити безпосередньо до самого валяння. Дістаньте шерсть з води і потім легкими круговими рухами почніть валяти кульку (приблизно 2 хвилини). Поступово він почне ставати більш тугим, тоді можна збільшити швидкість і силу тиску. Валяти кульку потрібно до тих пір, поки він не набуде необхідної вам щільність і розмір.  

Намисто з вовни

Після цього промийте намистину в холодній воді і залиште сушитися на 12 годин. Створивши, таким чином, 12 намистин (тут представлені великі кульки — діаметром 4см), вам потрібно їх поєднати. 

Намисто з вовни

У результаті у вас повинні вийти веселі намиста, які будуть радувати вас кожен день. 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.