Яндекс.Метрика

Намисто з бісеру

Кожна дівчина — істота, яка безустанно може перебирати свій гардероб, а в підсумку одягнути старі джинси і майку. Так, у цьому всі ми. Будь-яку свою одяг ми ретельно вибираємо, годинами крутимося у дзеркала. Коли ми нарешті визначаємося з вибором наряду, то приступаємо до біжутерії — це ж один з важливих елементів нашого виду і стилю.
Зараз у моду входять вироби, які зроблені своїми руками, це і браслети, сережки, і, звичайно ж, намиста. Крім того, ці всі чудові речі ви можете зробити з легкістю. Як кажуть, було б бажання.
Для намиста нам знадобляться такі матеріали як: нитки (колір залежить від того, який бісер ви виберете), голка для бісеру, ножички, бісер — одна пачка, дві ланки-кільця і замочок.

Намисто з бісеру

Насамперед, приготуйте нитку з голкою. Довжину нитки робимо з розрахунком, що, коли намисто буде зроблено, то його розмір буде менше. Таких нитки підготуйте чотири.
Тепер завьязуємо акуратний вузол на кінці нитки, одягаємо першу бісеринку і вставляємо також у бісеринку і одне кільце-ланка.

Намисто з бісеру

Просто таким способом, вам буде легше закріпити потім замочок і впевненості, що намисто послужить вам довгу службу, потроїться.

Намисто з бісеру

Коли ви впоралися з цим завданням, не поспішайте закривати ланка, а додайте туди замочок, а після вже закріплюйте і просто нанизуйте по всій довжині бісер на нитку.

Намисто з бісеру

Наприкінці першої нитки вже з бісером одягаємо ще одна ланка, але вже без замочка, щоб було його за що чіпляти.
Тепер з боку замку криє чотири таких же за розміром нитки з бісером до ключової бісеринці, яка тримається біля самого замку.

Намисто з бісеру

Распрямляем наші нитки, щоб було зручніше плести. Беремо другу нитку зліва, пропускаємо її під третім і витягаємо над першим (у разі, що рахунок йде зліва направо, а не навпаки).

Намисто з бісеру

Потім беремо першу нитку і пропускаємо її над третьою і під четверту нитку. Якщо, що не зрозуміло, то зверніть свою увагу на фотографії.

Намисто з бісеру

І так, чергуємо або ж просто плетемо як косу з чотирьох пасм до кінця. Потім закріплюємо біля кільця без замка і вуаля, ваше намисто готове.

Намисто з бісеру

Головний козир такого намиста в тому, що воно дійсно робиться легко і швидко, а виглядає на вашій шийці розкішно. Таким способом, ви можете зробити собі не тільки намиста, до того ж не одне, а навіть всіх кольорів веселки, за бажанням, ще ви можете зробити до них браслети. Ось так і будуть чудові наборчики. Тому творіть собі і своїм близьким таку красу.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.