Яндекс.Метрика

Намисто «Морське настрій»

Коли на вулиці похмуро і сіро, а серце рветься до літа через край — тут сумувати не потрібно, просто можна ще трошки почекати, а тим часом готуватися до приходу літа. Кожен готуватися до літнього сезону по-різному: одні худнуть, інші купують по знижкам всі яскраві літні дрібнички, а хтось просто з посмішкою на очах і в серці його чекає. Тому зимовими і весняними вечорами можна провести час з користю і самому виготовляти різні забавні штучки до літа.
Літо — це чудовий час, не тільки тому, що нарешті можна скинути з себе все незручну і важку одяг, але ще й тому, що це сонячний період, а значить, це відмінний привід виділитися з сірої маси. Виділитися — не означає терміново перефарбуватися у всі кольори веселки або підстригтися під нуль, це означає, що можна носити щось таке, що може бути в один час, як родзинкою вашого стилю, так і залишатися простою скромною деталлю вашого повсякденного стилю. Таким аксесуаром може бути акуратне, але витончене намисто «Морське настрій». І таку чудову річ ви можете зробити своїми руками.
Щоб створити таке літнє диво нам знадобитися: черепашки — 13 штук, металевий ланцюжок півметра, 16 металевих ланка (які часто використовують на брелоках), карабін-замок. Кількість матеріалів для намиста залежить від того, скільки черепашок ви хочете бачити на ньому.

Намисто «Морське настрій»

Насамперед визначаємо центр вашої ланцюжка і беремо три черепашки і пьять ланка. На кожну мушлю, в нашому випадку це осколки, і одягаємо одну ланку.

Намисто «Морське настрій»
Намисто «Морське настрій»

Потім зьєднуємо всі ланки з тими, що вже на мушлях. Беремо ще одна, пьята, ланка і таким способом зьєднуємо три черепашки з центром ланцюжка. Виходить як простий кулончик.

Намисто «Морське настрій»
Намисто «Морське настрій»

Можна залишити і так як просту ланцюг з кулоном-талісманом, але можна рухатися далі. Ви можете розмістити інші черепашки паралельно центральній. Бажано розміщувати на відстані одного і більше сантиметра, щоб не виглядало налепестно, та і вам буде зручніше його носити.

Намисто «Морське настрій»

Заключним етапом у виконанні такого «морського» намиста — це все, що вам залишилося так просто приробити карабін-замок, інакше як буде це намисто триматися? Для цього нам знадобитися карабін і одна ланка, яке зьєднає ланцюжок з замочком.

Намисто «Морське настрій»
Намисто «Морське настрій»

Ось ваше «Морське настрій» вже готове. Завдяки цьому намиста ви вже злегка підготовлені до літа, а також провели час пізнавально і з користю.

Намисто «Морське настрій»
Намисто «Морське настрій»

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.