Яндекс.Метрика

Наклейки

Нам знадобиться:-принтер ЛАЗЕРНИЙ, папір, скотч, ножиці, вода. Ось теорія на зображенні:-Все просто: друкуємо на-принтері сподобався малюнок, приклеюємо скотч, змиваємо папір водою. Малюнок при цьому залишається на скотчі. Даємо-висохнути — і все! Наклейка готова — можна наклеювати.

Тепер закріпимо теорію практикою:
Після наклеювання скотча на малюнок, скотч гарненько притискають долонею до паперу, потім під струменем холодної води пальцями без задирок (або мьякою кистю) змивають розтиранням папір зі скотча, після змивання (видалення) паперу, на скотчі залишається тільки малюнок! далі слід почекати, поки скотч з малюнком висохне від води і стане липким, наклейка готова! таким способом можна виготовляти циферблати для годинників, наклейки на апаратуру, шильдики і багато іншого.
Є пару мінусів: -1) Після водних процедур скотч втрачає свої клейкі властивості (але не зовсім) 2) Напис або ж який або малюнок за розмірами обмежений шириною скотча3) Прати папір на наклейці потрібно добре, в іншому випадку неклеів, не до кінця стерту наклейку, буде видно залишки паперу.
Все! -Начебто все має бути зрозуміло. —

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.