Яндекс.Метрика

Найпопулярніші стилі інтер’єру 2014 року

интерьер

Стиль — це ваше самовираження в інтер’єрі. Дуже важливо, щоб він відображав ваш характер і інтереси, саме тоді будинок стане гармонійним продовженням вас. Як же визначити, який стиль краще всього висловить ваше внутрішнє «я»? Напевно, найкращий варіант — довіритися своєму внутрішньому голосу, дивитися на те, що привертає вашу увагу, що «чіпляє» вас і змушує уважніше вдивлятися в картинку журналу. Стилів в інтер’єрі — нескінченно багато. Хтось налічує 30, а хтось знайде і всі 300. Ми ж хочемо зупинитися сьогодні на найпопулярніших стильових напрямках 2014 року. Вони говорять про тенденції в дизайні і диктують моду на наступні роки, саме тому їх варто знати і враховувати. Отже, найпопулярніші стилі 2014 року, згідно зі статистикою студії Interior Design Ideas:

Класичний стиль

классический стиль

все частіше трансформується в більш лояльну і спокійну неокласику. Їй притаманні плавність, елегантність і високий смак. Сучасна класика вміє поєднувати суворі канони з ультрамодними меблями, вписати модні аксесуари в спокійний інтер’єр. Це напрямок дотримується тих самих ніжних відтінків в інтер’єрі: бежевий, перловий, кавовий, молочний. Тут можна побачити знайомі шпалери з рослинним орнаментом або в строгу смужку. Але в теж час в такій кімнаті чудово виглядають і яскраві металеві торшери, шафи-купе або якісь дизайнерські новинки.

Мінімалізм

минимализм

стає улюбленцем сучасної молоді. Його обирають для дизайну студентських квартир і «холостяцих барлогів». Він диктує простий, зручний і дуже сучасний дизайн, відмовляється від зайвої розкоші і декору. Тут головне перевага віддається саме функціональності. Якщо меблі з кількома варіантами використання, якщо стелажі для книг — то пересувні, якщо техніка на межі фантастики.

Ар деко

стиль дизайна

як не дивно, не тільки не втрачає, але і завойовує все більше прихильників у сфері дизайну. Цей «зоряний стиль» подобається клієнтам за свою любов до розкоші та гламуру, за вміння вражати гостей і дивувати їх з першого погляду. Ми знайшли дуже  дизайн интерьера в Севастополе. Замовники хотіли оформити свою квартиру саме в стилі Ар деко і відобразити в інтер’єрі свою любов до Парижу. Проект дійсно виглядає ефектно і яскраво. Особливо завдяки такому класичному поєднанню чорного і білого.

Сучасний стиль

теж став трендом і зараз набирає все більшу популярність. Це напрям ставить на перше місце комфорт, практичність і затишок інтер’єру. І лише на другому місці йде краса і елегантність. Інтер’єр в сучасному стилі вимагає зручною меблів, якісного текстилю та родинного тепла. Дуже часто потрібна атмосфера досягається за рахунок сімейний фотографій, каміна у вітальні і струнких рядів подушок на диване.На п’яте місце дизайнери ставлять саме

Середземноморський стиль.

средиземноморский стиль

Він популярний за рахунок свого колориту і розслабленості. Але крім того, стиль дуже вимогливий до деталей. Меблі повинна бути простою і зручною, оформлення стін і підлоги — в дусі грецької села з мазанкой на стінах і масивною дошкою. Колірна гамма теж визначена дуже точно: це поєднання білого і блакитного відтінків. А що стосується декору — тут можна вибирати будь сподобалися аксесуари в морській тематиці. Якщо вас зацікавив цей стиль — зверніть увагу на портфолио студии Interior Design Ideas. Там ви знайдете кілька дуже яскравих і креативних робіт.
Звичайно ж, список стилів не обмежується цим набором. Можна нескінченно довго перераховувати переваги того чи іншого напрямку. Але факт залишається фактом, ці п’ять стилів — явні лідери нинішнього року.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.