Яндекс.Метрика

Можливість виготовлення простого ліфта самому.

 

   Розглянемо можливість виготовлення ліфта самому. Ми всі звикли бачити ліфти у висотних житлових будинках та установах. Ліфт також може знадобитися і в приватному будинку, наприклад, якщо один з мешканців не здатний пересуватися на ногах і користується інвалідним кріслом або дуже часто треба піднімати на третій поверх щось важке. Так само не забуваємо і про кухонні ліфти, адже вони крім використання в ресторанах або готелях можуть бути корисні і в будинку. Уявіть собі, що ваша кімната знаходиться на третьому поверсі, а кухня на першому і ви хочете подивитися якийсь фільм моторошно цікавий з чашкою чаю і тістечком , вам доведеться підніматися по сходах із зайнятими руками чаєм і тарілкою і не пролити чай замість того щоб просто покласти в невеликий ліфт і натисканням кнопки відправити все до себе в кімнату) Погодьтеся, це зручно і практично. Такі ліфти ви можете побачити і навіть придбати тут — кухонні вантажні ліфти .
    А тепер про виготовлення своїми силами. Будівництво такого підйомника займе у вас всього пару днів, а прослужить така конструкція кілька років, допомагаючи вам і при будівництві верхніх поверхів, і після завершення будівництва будинку.
Виготовте платформу ліфта. Для цього зробіть каркас з металевого профілю і наварите на нього металевий лист і арматуру. Арматура надалі стане основою для перил вашого ліфта.
Придбайте тельфер.
самому сделать лифт

Вибирати його потрібно, виходячи з бажаної вантажопідйомності вашого ліфта. Рекомендується вибирати тельфер з подовженим проводом управління. Тоді керувати ліфтом ви зможете як з нижньої, так і з верхньої точки.
Підготуйте опорну конструкцію. Як правило, опорою для ліфта служить стіна. Слід зазначити, що в якості надійної опори може служити тільки несуча конструкція. Бажано ще на етапі будівництва посилити цю стіну арматурою. Якщо такої можливості вже немає, рекомендується зміцнити стіну додаткової поперечною перегородкою. Підлогова опора ліфта робиться з бетону.
Зробіть полози з металевих куточків і закріпіть їх на стіні під кутом в 60 градусів. Встановіть куточок також на стіну і підлогу, в місці опори полозів ліфта. Для посилення міцності конструкції полози і куточки рекомендується приварити.
Приварите прогумовані колеса до платформи.
Приварите поперечну балку до найвищої точки конструкції. Жорстко закріпіть тельфер на цій поперечині.
Обшийте ваш ліфт ДСП або металом. Встановіть перила по периметру.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.