Яндекс.Метрика

Моддінг системника "Нескінченна пустота"

Ідеєю цього моддінгу було бажання зробити — ефект зорово порожнього корпусу, якоїсь ілюзії нескінченної порожнечі.
Конструкція складається з двох паралельно розташованих дзеркал, одне з яких напівпрозоре, як в резонаторі лазера. Якщо між цими дзеркалами помістити джерело світла, то створюється дуже гарний ефект минає в даль тунелю з підсвічуванням. — Що й було зроблено — між склом було встановлено 36 надьяскравих світлодіодів і вентилятор з підсвічуванням для краси та охолодження корпусного простору.

Для створення подібного пристрою знадобиться виготовити кілька стекол. Лицьове скло є напівпрозорим, відмінно підходить скло «Reflekta» французького виробництва. Його треба пошукати в дзеркальних майстерень. Зовнішній вигляд його можна побачити на малюнку.

Це креслення, за яким було вирізано дзеркальне скло. У середині-отвір для куллера.

На цій фотографії-зображено дзеркало з встановленими світлодіодами та пригвинченим куллером.

Значну-трудність представляє прорізання прямокутного отвору під кулер … У майстернях це відмовляються робити, і я витратив досить багато часу, прорізаючи його бормашинкой і алмазним бором. Так само складно зробити велику кількість отворів діаметром три міліметри під світлодіоди. Розміри отворів під кулер я не наводжу, так як можна застосувати будь-який, а можна і взагалі без нього, ефект від цього не знизиться. Коли Ви вирішите проблеми зі стеклами, приступайте до вирізання вікна в кришці системного блоку. Варто звернути увагу, що у мене вся конструкція зміщена до задньої частини. Це повьязано з тим, що для дзеркал потрібно близько двадцяти міліметрів простору, а в передній частині знаходиться відсік для вінчестерів і CD-ROMa. Прорізане вікно і його розмітка представлені на — малюнках-нижче.

Діоди можна взяти будь-якого кольору світіння, але вони повинні бути супер яскравими. Їх треба вставити з боку дзеркала і зафіксувати термоклеем з пістолета.

Потім навісним монтажем зьєднати їх паралельно, при цьому на кожен світлодіод треба поставити свій баластний резистор опором 820 Ом так, як показано на малюнку.

Далі буде потрібно виготовити різьбові втулки з гвинтами. Гвинт з різьбою М6, або будь-який інший, що не є принциповим .., а довжина втулки 10-12 міліметрів.

Взагалі то, від відстані між дзеркалами безпосередньо залежить глибина тунелю. Все обмежується тільки вільним місцем в корпусі. Збірка проводиться з відповідності з малюнком і складності не представляє. Порекомендую так само прикрити боковини кулера для того, що б він не відбивався в дзеркалі і не псував картину. Кулер можна прикрити декоративною накладкою і захисною сіткою, як на малюнку 14. Готовий виріб має виглядати так, як на останньому-малюнку. Сподіваюся що Вам сподобається.

Різьбова втулка була виточена на токарному верстаті, що зовсім не обовьязково. Досить підібрати-болтики з красивою капелюшком. —

Складальне креслення. Під капелюшки рекомендується підкласти картонні шайбочки, щоб знизити ризик розколу скла.

Вентиляторна решітка типова, від блоку живлення. Рамку я зробив сам з нержавійки.

Пише:-Афанасьєв-ВалерійІсточнік: casemods.ru —

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.