Яндекс.Метрика

Мініатюрна ваза зі скляної пляшки

Людська фантазія не знає меж. На що тільки не ухіщряются творчі люди: картини за допомогою цвяхів, пейзажі на стінах за допомогою шпаклівки, вироби з газет, тесту і полімерної глини.

Варто згадати запаморочливі скульптурні композиції, які знаходять життя в голкових вушках! І адже кожна людина приховує під личиною офісного працівника творчу натуру.

Практично кожна непотрібна річ в будинку може бути використана повторно: CD-диски, шматочки тканин, залишки ниток і навіть старі порожні скляні пляшки.

Саме з однієї з таких скелець можна виготовити симпатичну вазочку для квітів.
Для цього знадобиться безпосередньо сама пляшка, бавовняні нитки, ацетон або рідина для зняття лаку, акрилові або вітражні фарби, крижана вода, пензлики, сірники і трохи терпіння.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_1

Для початку знімаємо всі паперові етикетки. Порада: якщо наклейка приклеєна якісно, помістіть пляшку на 20 хвилин у відро з теплою водою — тоді її можна буде легко зняти ганчірочкою.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_2

Потім вибираємо оптимальну висоту майбутньої вазочки і обмотує пляшку ниткою по діаметру в обраному місці. У даному майстер-класі висота обрана по кінцевій точці широкої частини скельця.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_3

Закріпивши нитку, обережно знімаємо її з пляшки і поміщаємо в ємність з ацетоном або рідиною для зняття лаку. Можна відразу помістити нитку в ацетон, а потім намотати її на пляшку. Однак іноді нитка плутається, тому більш ефективним способом є описаний в цьому майстер-класі.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_4

Потім також акуратно натягуємо її назад на пляшку. Тут починається трохи, як може здатися, небезпечний процес. Але насправді нічого страшного в ньому немає. Необхідно акуратно підпалити нитку по всьому діаметру.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_5

Коли вона остаточно перестане горіти, пляшку необхідно помістити в ємність з крижаною водою. І в місці, де була розташована нитка, пляшка розпадеться на дві частини.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_6

Витерши заготовку можна приступити до її оформлення. У майстер-класі кольором фону був обраний білий, а використана фарба — акрил. Покривши вазочку першим шаром, необхідно дати їй трохи часу висохнути. Так як акрил сохне швидко, це займе хвилин 20.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_7

Потім обраним вами мотивом розписуємо вазу. Тут вже фантазії немає меж: можна розмалювати, як бажаєте, як підкаже душа. Даний майстер-клас демонструє розпис в хаотичному порядку, без будь-якого сенсу. Так як представлена пляшка має межі, то малюнок на них чергується.
miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_10

Наприкінці даємо деякий час для повного висихання і, вуаля! Ось кінцевий результат. Таку ємність можна використовувати також як свічник.

miniatjurnaja-vaza-iz-stekljannoj-butylki_11

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.