Яндекс.Метрика

Мильний переполох

Яких тільки косметичних виробів не знайдеш на прилавках наших магазинів. І всі вони, якщо вірити рекламі, дуже корисні для нашого організму. Але, на жаль, як це часто буває, реклама не збігається з реально існуючою дійсністю. І куплене мило для зволоження рук може просто напросто висушити шкіру. Що б цього не сталося можна навчитися робити мило самостійно.

Для того що б приготувати мило в домашніх умовах нам знадобиться:
1. 70 грам мильної основи (тут була використана біла основа)
2. Базові масла зародків пшениці, мигдалю і рису (можна використовувати будь-які масла, які у вас є в наявності)
3. Отдушка Кока-Кола
4. Пігменти синього, жовтого і червоного кольору (їх можна замінити харчовими барвниками, але в такому випадку вам необхідно враховувати, що вони можуть з часом змішуватися один з одним)
5. Форма для мила-
6. Посуд для розтоплення основи (переконайтеся в тому, що обрана вами посуд надалі не буде використовуватися при приготуванні їжі)
7. Рідина для видалення пухирців (можна замінити спиртом)
8. І, звичайно ж, саме необхідне в миловарінні це наявність натхнення і фантазії.

mylnyj-perepoloh_1

Після того як всі компоненти вашого майбутнього милка знайдені, можна приступити до самого процесу миловаріння. Для початку, вам потрібно дрібно нарізати мильну основу, так вона швидше розплавиться.

Після чого ємність з основою потрібно поставити на водяну баню. Для цього вам знадобиться невелика каструля з водою, в яку потім ставиться ємність з основою.

Важливо зробити так, щоб вода не потрапила на мильну основу. По мірі нагрівання води, температура ємності буде підвищуватися, і як наслідок основа буде плавитися. При цьому потрібно стежити за тим, щоб основа не закипіла.

mylnyj-perepoloh_2

Після того як основа розплавиться в неї можна додати отдушку, і базові масла (по 7-10 крапель кожного з масел).

mylnyj-perepoloh_3

У цьому майстер класі мило триколірне, тому основу потрібно розділити на три рівні частини і в кожну з частин додати пігмент (досить 3-4 краплі).

Тепер беремо ємність з основою синього кольору і заливаємо її в формочку для мила (форму попередньо потрібно скропити рідиною для видалення бульбашок).

mylnyj-perepoloh_4

Після того як синя основа трохи затвердіє, заливаємо у форму основу жовтого кольору і потім додаємо решту червону основу. Після чого знову скроплюємо мило рідиною для видалення бульбашок.

mylnyj-perepoloh_5

Тепер форму з майже готовим милом потрібно поставити в холодильник (так ваше виріб швидше охолоне). Через 30-40 хвилин мило можна витягти з форми.

mylnyj-perepoloh_6

Готове мило має ще дня 2-3 «дозрівати» в прохолодному сухому місці. Після чого ним можна буде користуватися.

 

Один комментарий на “Мильний переполох”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.