Яндекс.Метрика

Масажний килимок для дитини

У даний час дитяче плоскостопість є одним з найбільш часто зустрічається захворюванням. Згідно зі статистикою, більше 60 відсотків дітей, досягнувши шкільного віку, набувають плоскостопість.
За словами лікарів, остаточно поставити діагноз плоскостопість, можливо тільки до пьяти-шести років.
Ми, щоб не втрачати дорогоцінний час, вирішили змайструвати масажний килимок для своєї дитини самі. Адже, як відомо, його можна використовувати не тільки з метою профілактики, а й лікування.
Наступаючи ніжками по такому килимку, у дитини, та й у дорослого, поліпшується кровообіг, зміцнюється гомілковостопний суглоб, а також масажуються рефлексогенні зони на ступнях ніг, в результаті — оздоровлюється весь організм в цілому, підвищується імунітет.
Отже, що нам знадобиться: найголовніше — це основа, це може бути дитяча простирадло з яскравим малюнком, або відрізи різної яскраво-фарбової матерії, найголовніше — натуральність тканини-далі швейна машинка або якщо ні, доведеться шити вручну-нитки-морська галька — жолуді й каштани, а також кукурудза.
Приступимо до роботи.
Беремо тканину, складаємо вдвічі, виходить щось в начебто мішка.

Масажний килимок для дитини
Масажний килимок для дитини
Масажний килимок для дитини

Прострочуємо верх, низ, залишаючи найдовшу частина не простроченої.

Масажний килимок для дитини

Ділимо тканину приблизно на рівні три частини, і пишемо від згину до НЕ простроченої частини.

Масажний килимок для дитини

Тепер пишемо найдовшу частину, залишаючи приблизно 10 сантиметрів до швів, якими ми розділили тканину на три частини, щоб засипати туди наповнювач.

Масажний килимок для дитини

У першу частину засипаємо морську гальку. Відповідно, в другу насипаємо кукурудзу, а в третьому каштани і жолуді.

Масажний килимок для дитини

Після чого застрочують килимок до кінця або зашиваємо вручну (крейдою проставлені хрестики). Можна звичайно поставити змійки на ці ділянки, тоді перед пранням буде зручно і швидко як висипати наповнювач, так і завантажити його назад.

Масажний килимок для дитини

Ми збирали каштани і жолуді восени, а гальку привезли з моря, так як зараз вже зима, і дістати такі складові важкувато, можна їх замінити гудзиками різних розмірів. Наповнювачі можна брати на Ваш смак і фантазію. Можна нашити олівці на поверхню килимка, зробити різні аплікації. Але ми робили простий килимок, щоб він був зручний в обслуговуванні, була можливість пропилососити його або випрати, заздалегідь висипавши наповнювач.

Масажний килимок для дитини

Такий килимок можна розмістити або в ігровій кімнаті дитини або у ванній. Ходити приблизно 10-15 хвилин вранці і ввечері, бажано босоніж. І тоді ніяке плоскостопість Вашому чаду не загрожує.
Зростайте здоровими!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.