Масажний килимок для дитини
У даний час дитяче плоскостопість є одним з найбільш часто зустрічається захворюванням. Згідно зі статистикою, більше 60 відсотків дітей, досягнувши шкільного віку, набувають плоскостопість.
За словами лікарів, остаточно поставити діагноз плоскостопість, можливо тільки до пьяти-шести років.
Ми, щоб не втрачати дорогоцінний час, вирішили змайструвати масажний килимок для своєї дитини самі. Адже, як відомо, його можна використовувати не тільки з метою профілактики, а й лікування.
Наступаючи ніжками по такому килимку, у дитини, та й у дорослого, поліпшується кровообіг, зміцнюється гомілковостопний суглоб, а також масажуються рефлексогенні зони на ступнях ніг, в результаті — оздоровлюється весь організм в цілому, підвищується імунітет.
Отже, що нам знадобиться: найголовніше — це основа, це може бути дитяча простирадло з яскравим малюнком, або відрізи різної яскраво-фарбової матерії, найголовніше — натуральність тканини-далі швейна машинка або якщо ні, доведеться шити вручну-нитки-морська галька — жолуді й каштани, а також кукурудза.
Приступимо до роботи.
Беремо тканину, складаємо вдвічі, виходить щось в начебто мішка.
Прострочуємо верх, низ, залишаючи найдовшу частина не простроченої.
Ділимо тканину приблизно на рівні три частини, і пишемо від згину до НЕ простроченої частини.
Тепер пишемо найдовшу частину, залишаючи приблизно 10 сантиметрів до швів, якими ми розділили тканину на три частини, щоб засипати туди наповнювач.
У першу частину засипаємо морську гальку. Відповідно, в другу насипаємо кукурудзу, а в третьому каштани і жолуді.
Після чого застрочують килимок до кінця або зашиваємо вручну (крейдою проставлені хрестики). Можна звичайно поставити змійки на ці ділянки, тоді перед пранням буде зручно і швидко як висипати наповнювач, так і завантажити його назад.
Ми збирали каштани і жолуді восени, а гальку привезли з моря, так як зараз вже зима, і дістати такі складові важкувато, можна їх замінити гудзиками різних розмірів. Наповнювачі можна брати на Ваш смак і фантазію. Можна нашити олівці на поверхню килимка, зробити різні аплікації. Але ми робили простий килимок, щоб він був зручний в обслуговуванні, була можливість пропилососити його або випрати, заздалегідь висипавши наповнювач.
Такий килимок можна розмістити або в ігровій кімнаті дитини або у ванній. Ходити приблизно 10-15 хвилин вранці і ввечері, бажано босоніж. І тоді ніяке плоскостопість Вашому чаду не загрожує.
Зростайте здоровими!