Яндекс.Метрика

Марокканські світильники. Майстер-клас

оригинальный светильник из банки

Якщо у вас завалялися порожні непотрібні банки, не поспішайте їх викидати, адже з них можна зробити купу корисних речей, таких як, наприклад, світильники.

Вам знадобляться:

використана скляний посуд (банки для спагетті, звичайні баночки з-під варення або інший скляний посуд з прямими стінками);
об’ємна золота фарба;
фарба для скла;
кисть;
дріт для виготовлення петельки для підвішування).

Інструкція по виготовленню:
1. Видаліть етикетку і залишки клею з банки. Нехай банку повністю висохне.
Порада: Буває важко прибрати клей після етикеток. Папір віддалиться, соскребется, а клей залишається на поверхні банки або пляшки. Порада: після видалення етикеток намажте погустіше місця з рештою клеєм рослинним маслом і покладіть в пакет ненадовго. Потім зітріть клей паперовими серветками і промийте гарячою водою з миючим засобом. Так само клей видаляється з пластикових пляшок.
2. Нанесіть на зовнішню поверхню банки різні візерунки золотий об’ємної фарбою. Ви можете використовувати спеціальний наконечник (див. фото) для того, щоб зробити щось на зразок невеликих шипів на поверхні банки, різних візерунків або замалювати золотом якийсь певний ділянку повністю. Дайте підсохнути.

Светильник из банки
3. Налийте невелику кількість фарби для скла всередину банки і використовуйте кисть, щоб розмазати цю фарбу по стінках банки, покривши їх повністю. Дайте підсохнути. При бажанні зробіть кілька світильників різного кольору і форми.

Светильник из банки2
4. Ваші марокканські світильники готові для використання в будинку або на вулиці. Поставте в кожен по свічці і зробіть петельки з дроту.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.