Яндекс.Метрика

Малюємо портрет Солової коні

Малюємо портрет Солової коні

Для створення картини пастеллю із зображенням Солової коні вам не потрібно будь-яких особливих художніх навичок. Однак таке маленьке «твір», зроблене своїми руками стане чудовим подарунком.

Нам знадобиться:
— Аркуш формату А3
— Олівець і гумку (олівець потрібно брати жорсткий)
-Художня пастель.

Інструкція з виконання:
1. Насамперед потрібно позначити на аркуші, де приблизно будуть знаходитися всі частини морди коня. Робиться це легкими штрихами так, щоб при необхідності всі непотрібні лінії можна було легко стерти.

Малюємо портрет Солової коні

2. Тепер акуратно стираємо все зайве і беремо в руки пастель. Важливо, щоб пастель була середньої жорсткості, тому що занадто жорсткою у нас не вийде створити плавних переливів золотий шерстки коні, а мьяка не підійде для гриви.

Малюємо портрет Солової коні

Починаємо штрихувати. Зазвичай пастеллю штрихують з самого верху майбутньої картини, щоб потім не забруднити руки і не змастити лінії на папері. Верх очних западин потрібно штрихувати світло-оранжевим кольором, при цьому растушевивая жорсткі лінії мізинцем (всі кольори даної картини ми будемо змішувати між собою за допомогою розтушовування). Лоб коня слід розфарбувати ніжно-жовтою пастеллю, додавши трохи білих відблисків.

Малюємо портрет Солової коні

3. Поступово починаємо штрихувати всю морду Солової коні, растушевивая між собою всілякі відтінки помаранчевого, жовтого, рожевого, коралового. При всьому цьому потихеньку починає виходити досить гарна картина.

Малюємо портрет Солової коні

4. Переходимо до очей коня. Спершу позначаємо місця, де будуть відблиски, при цьому потрібно намалювати маленькі кола в очах для того, щоб випадково не зафарбувати їх. Додаємо до чорним поки ще очам трохи Голубова і зеленого, що додасть особливої глибини погляду таємничого скакуна. Фарбуємо ніздрі, застосовуючи не тільки чорний, але ще і пісочний, синій кольори.

Малюємо портрет Солової коні

5. Малюємо гриву. Для цього спочатку тонкою лінією проводимо контури гриви коня, растушевиваем, знову лінії, знову растушевиваем. Після беремо блакитний і зелений крейда і малюємо окремі волосся (вже не растушевивая). Додаємо трохи білих відблисків на золоту шерстку коні.

Малюємо портрет Солової коні

6. У висновку нам залишається заштрихувати фон нашого твору. Робиться це легкими штрихами різних теплих відтінків жовтого, помаранчевого, фіолетового і зеленого. Розтушовуємо отримані лінії і все-наша чудова картина готова!

Малюємо портрет Солової коні

За допомогою такої техніки ви, трохи потренувавшись, зможете створити більш складні і красиві картини.

Малюємо портрет Солової коні

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.