Яндекс.Метрика

Майонез

Рецепт простий надзвичайно, а продукт виходить чудовий!
У холодильнику може жити до двох тижнів не псуючись. "Розшаровування" не бачив вобще ніколи. Консистенція готового продукту — ДУЖЕ густий. -1 Яйце -250 мл рафінування соняшникової (Не ріпакової) олії -1 ч.л. цукру -1 / 3 ч.л. солі -1 ст.л. лимонного соку-Спеції за бажанням (1 ч.л. гірчиці — вийде провансаль, часник + солоний огірок дрібними шматочками (після збивання) — буде Тар-тар) —
Температура продуктів — "як є". Яйце і лимон з холодильника, масло з шафки. Всі кинути в баночку і каламутити блендером до однорідної густини.
Важливо! Віночок блендера потрібно поставити на жовток і притиснути до дна баночки. Інакше майонез не загусне. Збиваємо жовток! А не масло. Якщо почати збивати масло з поступовою подачею жовтка, майонез не загусне. —
Ось Вам процес в картинках:


Яйце, лимон

Віночок блендера

Рафінована (без запаху) соняшникова олія. Масло наливаємо в баночку в якій майонез буде зберігатися. Справа в тому що він виходить ДУЖЕ густий, і потім перекласти його куди то вельми проблемно — липне до ложки.

Масло відміряють по вагах. Однак велика точність не потрібно. Можна просто подивитися який рівень масла в баночці на фотографії і "на око" налити стільки ж.

Сіль

Цукор

Половина лимона

Вичавлений лимон і його сік. Тиснув рукою методом натискання.

У тарілочці, а не над баночкою, для того що б легше видалити кісточки.

Заливаю в масло лимонний сік

Яйце теж в баночку

Цього разу жовток, не пошкодився

Опускаємо блендер в баночку на саме дно. Що б жовток опинився всередині віночка! Віночок щільно притиснутий до дна баночки! Збиваємо саме жовток, а не масло!

І починаємо збивати. Срзу ж з віночка начинет йти густий білий майонез. У процесі трохи піднімаємо віночок, що б дати доступ масла.

Збиваємо приблизно 1-2 хвилини перемішуючи

Очищаємо віночок

Готовий до вживання продукт. Дуже, дуже густий. Жодного разу не бачив розшаровування.
Приємного апетиту!

Автор:-Ю. Риженко aka AltairІсточнік:-ra9mgk.narod.ru

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.