Яндекс.Метрика

Мьякий затишний плед

Холодними осінніми та зимовими вечорами завжди приємно загорнутися в теплий плед з чашкою ароматного чаю в руках. Сьогодні я розповім вам, як самостійно зробити гарний, зігріваючий вьязаний плед з тканинними елементами.

Для виготовлення вам знадобиться:
— Будь-яка тканина. Бажано, щоб ви використовували два види тканини з різними малюнками, які будуть поєднуватися разом.
— Міцна бавовняна нитка для обвьязки мотивів.
— Нитка для шиття і голка.
— Гострі ножиці.
— Гачок для вьязання.
— Циганська голка або голка з великим вушком.

вам знадобиться

Також ви можете подивитися, як в’язати різні цікаві речі для детей на сайті http://kroika.org/pinetki-nosochki-tapochki-dlya-detej, а зараз приступимо до виготовлення нашого пледа.

Для початку нам необхідно зробити багато квадратних тканинних заготовок. Робляться вони просто. Вирізаємо два квадрата, складаємо їх лицьовою стороною один до одного і прострочуємо на машинці або зшиваємо голкою з ниткою вручну.

квадратних тканинних заготовок

Під кінець залишаємо невеликий не прошитий ділянку, вивертаємо квадрат і акуратно зашиваємо отвір вже з лицьового боку. Виходить такий от квадратик. Робимо багато таких з обох видів тканини.

прошити квадрат

Тепер приступаємо до обвьязки тканинного елемента. Беремо циганську голку і втягає в неї бавовняну нитку для обвьязки. Обметують краю квадрата так, щоб виходили петельки, за які ми потім привьяжемо нитку і зробимо красиву обвьязку.

Обметують краю квадрата

Обмітати весь квадрат, не відриваючи нитку, починаємо обвьязувати. Коли нитки з голки закінчиться, просто прикладаємо іншу нитку і продовжуємо вьязати. Перший ряд вьяжемо стовпчиками без накиду.

Обмітати весь квадрат

У дві кутові петлі провьязуємо по два стовпчики без накиду, щоб кути розширювалися і не стягували квадрат.

провязиваем по два стовпчики

Наступний ряд робимо ажурним. Провьязуємо його стовпчиками з накидом. Провьязуємо один стовпчик з накидом, пропускаємо одну петлю і провязиваем два стовпчики з накидом поспіль. Чергую стовпчики таким чином, отримуємо ажурну обвьязку. У кутові петлі провьязуємо по два стовпчики з накидом.

провязиваем по два стовпчики з накидом

Обвьязуємо таким же способом кілька заготовлених мотивів. Поєднуючи елементи один з одним в єдине полотно чергуємо малюнки в шаховому порядку. Привьязуємо квадрати по кутах і один раз посередині елемента.

Мьякий затишний плед

Поєднуючи квадрати можна зробити плед будь-якого розміру. Коли досягнете достатнього для вас розміру тієї ж бавовняної обвьязувальної ниткою обвьяжіть краю пледа, щоб вийшла симпатична рамка. Можна для рамки вибрати і відмінну за кольором обвьязувальної нитки пряжу. Важливо, щоб вона поєднувалася з пледом.

 

Таке гарне одеялко припаде до смаку вашому малюкові, подарує вам затишок і приємний настрій холодним ввечері.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.