Яндекс.Метрика

Ловець снів

Ловець снів — традиційний індійський амулет, кругова сітка, прикрашена пірьям. Вважається, що він здатний притягати, «ловити» хороші сни, і, крім того, він може стати чудовою прикрасою для спальні.
Отже, як виготовити Ловець снів?
Для цього вам буде потрібно закаточная кришка від банки, нитки «ірис», котушкові нитки, кілька пірья і намистин.

Ловець снів

Спочатку беремо кришку від банки і вирізаємо з неї кільце. Потім щільно обмотує це кільце нитками. Ось так:

style=""/>Ловець снів

style=""/>Ловець снів

Після того, як все кільце буде заповнено, повьязуємо кінці ниток. Короткий хвостик зараз залишаємо в спокої, він нам стане в нагоді пізніше. Від клубочка відмотуємо десь три метри «ірису», звертаємо в невеликій моточек, щоб було зручно працювати. Починаємо плести сітку: укладаємо нитку петлею і обертаємо навколо кільця, укладаємо наступну петлю … Подивіться на фотографію і все відразу проясниться.

style=""/>Ловець снів

style=""/>Ловець снів

Коли петлями заповниться весь коло, потрібно буде перейти на наступний. Для цього обертаємо нитку навколо першої петлі і закріплюємо вузликом в середині цієї петлі. Плетемо наступне коло точно таким же чином, за винятком того, що петлі тепер кріпимо нема за кільце, а за середини петель першого кола.

style=""/>Ловець снів

style=""/>Ловець снів

Петлі поступово ставатимуть все менше, а потім і зовсім зійдуться в коло. Це коло стягаємо так, щоб сіточка вирівнялася, після чого закріплюємо нитку вузликом і акуратно обрізаємо. Ось що вийшло:

style=""/>Ловець снів

Основний елемент готовий, тепер приступимо до виготовлення прикрас. У нашого Ловця снів буде три підвіски з пірьям і намистинами. Насамперед, формуємо з пірья пензлики і обмотуємо котушковими нитками біля основи, щоб закріпити.

style=""/>Ловець снів

Тепер відрізаємо десь метр «ірису» для кожної пензлики, і обмотує їх підстави так, щоб приховати котушкові нитки, перевьязуємо кінці. Нанизуємо намистини, причому потрібно постаратися, щоб перша намистина «села» на пучок пірья, а інші вже в міру вашої фантазії.

style=""/>Ловець снів

Ну і, нарешті, потрібно закріпити ці «хвостики» на кільці, а також зробити з залишився від обмотки кінця нитки петлю, щоб Ловець можна було повісити.
Тепер ваш амулет готовий. Приємних сновидінь!

Ловець снів

style=""/>

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.