Яндекс.Метрика

Літній настрій для вашої дитини.

Літо — це яскрава і весела пора. Хочеться яскраво одягатися і завжди виглядати красиво. Мами часто люблять наряджати своїх діток в цікаві речі, тим самим підвищуючи настрій собі, своїм малюкам і оточуючим. Цей майстер-клас навчить всіх своїми руками створювати оригінальні і дуже веселі сандалі для малюка на літо.

Для створення нам знадобиться:
— Акрилова нитка трьох кольорів. Основна, у мене це зелена і два кольори для квіточки. Я вирішила зробити білу ромашку на зелених сандалях, тому для квіточок вибрала білу і жовту нитку для серцевин-
— гачок, ножиці і голка з ниткою.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_1

Приступаємо до в’язання. Починаємо зі устілки. Робимо десять повітряних петель і одну підйомну. Потім обв’язуємо їх з двох сторін стовпчиками без накиду.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_2

Наступне коло робимо наполовину з стовпчиків без накиду і стовпчиків з накидом. Робиться це для того, щоб п’ята і носок відрізнялися по ширині.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_3

Таким чином в’яжемо всі інші ряди до тих пір, поки розмір устілки не стане підходящого по нозі вашого малюка розміру.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_4

Починаємо робити лямки. Стовпчиками з накидом в’яжемо довгу смужку шириною в чотири стовпчики. Вона в довжину повинна бути трохи ширше устілки.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_5

Обв’язувальними стовпчиками прив’язуємо смужку до протилежної сторони нашої устілки. Щоб пальчики малюка не вилазили з босоніжок, робимо невелику перегородку, як на будь-яких в’єтнамках. Вона не повинна бути широкою, щоб пальчикам було зручно. Розташуйте її так, щоб вона відділяла великий палець ноги від інших.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_6

Приблизно так само вив’язувати п’яточку. Робимо довгу смугу з стовпчиків без накиду і прив’язуємо її до іншої сторони устілки.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_7

Потім робимо таку ж смужку, але в’яжемо її немає від устілки, а від лямки для п’яти. Цією смужкою ми будемо потім обертати ніжку і застібати її на гудзичок, щоб сандалі не спадали.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_8

Точно так само в’яжемо і другий босоніжок.
Потім починаємо робити декоративні ромашки. Щоб серединка вийшла без дірочки, робимо її з петлі амигуруми. Її обв’язуємо п’ятьма стовпчиками без накиду.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_9

Пелюстки ромашки в’яжемо з п’яти повітряних петель, які обв’язуються з одного боку. Перший обв’язувальний стовпчик повинен бути без накиду, щоб пелюсток вийшов гострим, а інші чотири з накидом.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_10

Я зробила ромашки з сімома пелюстками.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_11

Залишилося пришити ромашки на босоніжки і можна вирушати на прогулянку.

letnee-nastroenie-dlja-vashego-rebenka_12

Дивись ще:

Один комментарий на “Літній настрій для вашої дитини.”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.