Яндекс.Метрика

Листівка до свята

Листівка до свята

Листівка своїми руками в техніці скрапбукінг — справжній витвір мистецтва. І зробити цей шедевр може кожен, головне знати деякі секрети і підготувати все необхідне.

Листівка до свята

Для листівок дуже добре підходить акварельний папір. Вона фактурна, приємна на дотик, добре згинається на дві половини. З аркуша паперу вирізаємо квадрат зі сторонами 22 см. Можна використовувати звичайні ножиці або спеціальний різак для паперу.

Листівка до свята

Отриману основу згинаємо посередині, щоб вийшов прямокутник зі сторонами 22 і 11 см.

Листівка до свята

Починаємо вирізати кольорову підкладку. Спочатку беремо лист фіолетового паперу, відкладаємо на ньому прямокутник зі сторонами 21 і 10 см, вирізаємо. Таких заготовок нам буде потрібно 4 штуки.

Листівка до свята

Наступна кольорова підкладка зменшитися на 0,5 см з кожного боку. На аркуші зеленого паперу відкладаємо прямокутник зі сторонами 20 і 9 см, відповідно. Вирізаємо 4 прямокутника з зеленого паперу.

Листівка до свята

Коли всі заготовки готові, їх можна приклеювати до основи. Від краю кожної сторони потрібно відступити по 0,5 см. Цю мірку можна позначити на листівці з кожного боку голкою, щоб не залишити слід від олівця або ручки. Папір добре приклеюється на звичайний клей-олівець. Він не деформує виріб та не залишить слідів. Спочатку приклеюємо фіолетовий лист-потім, знову відступаємо від краю (тепер уже від фіолетового листа) 0,5 і приклеюємо зелений прямокутник.

Листівка до свята

Беремо лист акварельного паперу розміром 7,5 на 22 см і фігурний дирокол. З верхньої та нижньої сторони проходимо по прямокутнику дироколом. Одержаний ажурний лист приклеюємо до листівки.

Листівка до свята
Листівка до свята

У правій частині листівки зьявиться вітальна напис, але для неї потрібно підготувати основу. Роздруковуємо на аркуші зеленого паперу напис «З Днем Народження». Розміри цього прямокутника 10 на 2 см. Значить, наступні аркуші будемо збільшувати на 1 см, щоб зберегти відступ в 0,5 см. З акварельного паперу вирізаємо прямокутник розміром 11 на 3 см, з фіолетової — 12 на 4 см. Склеюємо все вирізки, починаючи з більшого розміру і закінчуючи маленьким, з написом.

Листівка до свята

Починаємо декорувати нашу листівку. Для цього знадобляться всілякі стрічки, полубусіни, квіти.

Листівка до свята

Тонка фіолетова стрічка наклеюється на середину листівки по центру фігурної заготовки. Поверх — комбінація з поздоровленням.

Листівка до свята

Листівку прикрасять рожеві квіти. Їх серединки, полубусіни, краще приклеїти на клей Момент. Квіти можна рівномірно розподілити по всій поверхні, а можна розташувати поруч.

Листівка до свята

На внутрішню частину приклеюємо один квіточка для прикраси майбутнього поздоровлення.

Листівка до свята

Полубусінамі більшого розміру прикрашаємо куточки вітальній написи.

Листівка до свята

Наша листівка готова.

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.