Яндекс.Метрика

Квітка-брошка з шифону

Квітка-брошка — дуже цікаве і жіночна прикраса. Його виготовлення займе приблизно годину-півтори. Собівартість брошки невелика, а виглядає вона навіть краще покупної біжутерії. Квітка відмінно пожвавить будь-яке плаття або кардиган. Його можна носити самої або подарувати подружці на свято.

Квітка-брошка з шифону

Вам потрібно:
1) відріз шифону шириною 15-20 см
2) швейні приналежності (нитки, голка, ножиці, шпилька, крейда)
3) три невеликих намистинки
4) шматочок щільної тканини розміром 4 * 4 см
5) свічка
6) картон

1) Беремо щільний картон і малюємо на ньому заготовки пелюсток різних розмірів: маленькі, середні і великі.

Квітка-брошка з шифону

2) Вирізаємо картонні пелюстки і накладаємо їх на шифон. Обводимо білим дрібному або олівцем.

Квітка-брошка з шифону

3) Вирізаємо пелюстки. У вас повинно вийти приблизно 15 великих пелюсток, 7 середніх і 5 маленьких. Їх кількість можна варіювати. Чим більше зробите пелюсток, тим більш щільним і обьємним буде ваш квітка.

Квітка-брошка з шифону

3) Запалюємо свічку і починаємо обпалювати пелюстки по периметру. Ця процедура необхідна для того, щоб краї трохи поплавилися і не кришилися. Крім того, завдяки впливу полумья пелюстки трохи загинаються всередину, стають схожі на справжні.

Квітка-брошка з шифону

4) Наступний етап — це збірка квітки. Беремо найменші пелюстки, пришиваємо один до одного із зсувом. Рухаємося по колу. Таким же чином зшиваємо середні і великі пелюстки. Після того, як всі пелюстки зібрані, треба оформити серцевину квітки. Беремо 3 симпатичні намистини в тон тканини або контрастні, пришиваємо їх в центр квітки. Перевертаємо виріб, щоб зробити кріплення. Беремо шматочок щільної тканини розміром 4 на 4 см, вирізаємо з нього коло. У колі робимо розрізи і вставляємо шпильку. Основу можна приклеїти до квітки або пришити нитками в колір тканини.

Квітка-брошка з шифону

5) Наш квітка готовий!

Квітка-брошка з шифону

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.