Яндекс.Метрика

Квіти зі стрічок

Ви напевно не раз бачили чудові прикраси у вигляді квітів, виготовлені зі стрічок. Дійсно, такий аксесуар складно не помітити, адже нині він неймовірно актуальний! Квіти зі стрічок приколюють до одягу, прикрашають ними взуття або сумки, а ще надягають на голову, прикріпивши до гумці або обідку. А вже як популярний такий аксесуар серед наречених!
Одним словом, мати на своїй скриньці хоча б один такий квітка не завадить кожній модниці. Тим більше, що виготовити самостійно квіти зі стрічки простіше простого! Приємно й те, що витрати для виготовлення такого аксесуара будуть мінімальні. Та й вільного часу потрібно всього нічого. Зате у вас зьявиться оригінальна, унікальна у своєму роді дизайнерська річ. Крім усього іншого, такі чудові квіточки стануть чудовим подарунком представницям прекрасної статі (дорослим і зовсім маленьким) з приводу.

Квіти зі стрічок

Ви все ж вирішили власноруч зробити таку квітку? У такому випадку приготуйте:
-стрічки (вони можуть бути як капронові, так і тканинні) —
-бісер, намистини, невеликого діаметру гудзики (вони знадобляться згодом для прикраси серцевини квітки) —
-голку-
-ножиці-
-нитки в тон стрічкам-
— свічку.

Якщо все готово, можна приступати до виготовлення квітки. Спершу вам потрібно зробити заготовки пелюсток. Тут ви можете дати волю своїй фантазії. Всі з нас уявляють, як зазвичай виглядають пелюстки квітів. Ви можете вирізати їх неправильної форми, а можете зробити просто овали або круги (як у нашому випадку). Врахуйте: вирізати пелюстки зі стрічок потрібно з невеликим запасом, так як в процесі виготовлення аксесуара вони будуть зменшуватися в розмірах.

Квіти зі стрічок

Оскільки квіточку буде багатошаровим, вам необхідно вирізати пелюстки різних діаметрів — нижній шар повинен складатися з найбільших пелюсток, а наступні шари — з більш дрібних.

Квіти зі стрічок
Квіти зі стрічок
Квіти зі стрічок
Квіти зі стрічок

Коли заготовки готові, можна приступати до формування пелюсток. Акуратно наблизьте краю пелюстки до палаючої свічі. Ви помітите, як краєчки пелюстки почнуть загинатися всередину. Тільки не сильно старайтеся — краї можуть почорніти від плавки. Вам потрібно сформувати таким чином всі пелюстки. Коли цей процес буде закінчений, можна приступати безпосередньо до виготовлення квітки.
Вам залишається лише вкласти пелюстки один в одного відповідно до їх діаметром, зшити їх між собою, а сердцевінку прикрасити бусиною, бісером або гудзиком.

Квіти зі стрічок

Квітка готовий! Залишилося пришити до його виворітного стороні шматочок тканини, щоб приховати стібки. Хочете носити квітку як брошки? Прикріпіть до нього шпильку. Плануєте прикрашати аксесуаром волосся? Замість шпильки використовуйте невидимку або шпильку.
Творчих вам успіхів!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.