Яндекс.Метрика

Кусудама

Нарешті ми з дітьми вирішили зробити кусудаму, японський куля з паперових квітів. В давнину японці виготовляли і підвішували такі кулі над постіллю хворого, для якнайшвидшого його одужання. У середину кулі обовьязково поміщали збір лікувальних трав.
Кусудама була нашою давньою мрією, але так як її технологія досить складна для дітей, ми постійно відкладали її виготовлення.
Нарешті, завдяки тому, що треба було зробити саморобку на дитячу виставку, зважилися, і ось що з цього вийшло.
Для початку взяли набір кольорового паперу для принтера форматом А4. Кілька листів нарізали на рівні квадрати зі стороною 9 см. З кожного аркуша їх вийшло 6 штук. Якраз кількість пелюсток для однієї квітки. Потім кожен квадрат стали згортати і згинати в такій послідовності.
Скласти квадрат навпіл, щоб вийшов трикутник.

Кусудама

Кути отриманого трикутника зігнути до середини. Вийде ромб.

Кусудама

Відгинаємо лівий куточок і, злегка розширивши зсередини, поєднуємо його середину з крайньою гранню трикутника. Те ж саме робимо з правою частиною.

Кусудама

Відгинаємо отримані верхні куточки вперед.

Кусудама

Поєднуємо крайні межі маленьких трикутників і загинаємо.

Кусудама

Щоб отриманому пелюстці надати потрібний вид, згортаємо його конусом і склеюємо внутрішні частини. Виходить, що всередині пелюстки вже є тичинки. На кожну квітку ми зробили по шість таких пелюсток і склеїли їх між собою.

Кусудама
Кусудама
Кусудама

Щоб отримати кулю, виготовили 12 кольорів різного кольору і також склеїли їх між собою. З цією роботою ми впоралися за вечір. Незважаючи на те, що кусудаму робили дитсадку, вона вийшла відмінною, мабуть завдяки тому, що всі огріхи «пішли» в середину і їх абсолютно не стало видно.
Тепер в наших планах на майбутнє, спробувати зробити більш складну кусудаму.

Кусудама
Кусудама

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.