Яндекс.Метрика

Кристали з мідного купоросу

Мідний купорос з характерним красивим яскраво-синім кольором найбільше підходить для вирощування кристала в домашніх умовах. На відміну від кристала, вирощеного на солі, кристал з мідного купоросу буде блискучим, прозорим і яскравим. Для цього потрібно:
-Мідний купорос
-Вовняна нитка
-Металевий дріт
-Вода (окріп)

Мідний купорос вода нитка

Для гранчака ємністю 250 мл. необхідно буде взяти приблизно 300 р. мідного купоросу. У склянку з гарячою кипьяченою водою насипайте мідний купорос, помішуючи його ложкою. Чим гаряче вода, тим купорос швидше розчиниться. Додавайте купорос, поки розчин не стане насиченим, тобто до тих пір, поки купорос не перестане розчинятися. Осад на дні повинен бути висотою 3-5 см.
Можна виростити звичайний суцільний кристал, але щоб було красивіше, ми додамо йому форму. Для цього необхідно взяти металеву дріт довжиною до 10 см і обмотати її вовняною ниткою. Памьятайте, що кристалики будуть наполовину прозорими, тому краще брати нитку тонше, щоб вона була малопомітною. Надайте дроті бажану форму кристала: коло, квадрат, зірка або сердечко. Помістіть дріт у склянку з насиченим розчином мідного купоросу в темне місце на кілька днів, залежно від того, кристал якого розміру ви збираєтеся виростити. Для маленьких кристаликів буде достатньо тижня.

опустили в склянку з купоросом

Маленькі нарости кристаликів почнуть зьявлятися вже на другий день. Стакан зайвий раз краще не трясти. Як тільки почнете помічати, що рідина поступово починає випаровуватися, додайте в склянку трохи теплої води. Кристал, зображений на фотографії, був вирощений протягом тижня. Погодьтеся, така ідея вирощування кристалів в домашніх умовах найоригінальніша і неповторна!

кристал вирощений з мідного купоросу

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.