Яндекс.Метрика

Електричні опалювальні котли

http://www.instaltrade.com.ua/

Електричні котли 

Існує думка, що «купівля електричного котла для опалювання житла є невигідною і взагалі»… чи це Так? Ні! Якщо б це було «взагалі…» виробники просто перестали б виробляти котли такого типу. Значить, електричні котли потрібні, і їх купують. Це нас зацікавило, і ми вирішили написати невеликий огляд, який би розставив всі крапки над «I» і попутно розвінчав міфи про електричні котли.
Кому вигідно купити электрические отопительные котлы?

Електричні котли опалення

Придбання електричного котла для житла вигідно всім у кого немає доступу до опалення газом. Незважаючи на всі проблеми з газопостачанням та зростання цін на газ, він як і раніше є самим комфортним джерелом тепла (чи надовго?). Але, він не завжди доступний. А якщо і є перспективи підключення, то витрати на весь комплекс робіт можуть окупатися роками. Та й чекати підключення можна так само роками.
З електроенергією справа йде значно простіше. Головне що б розподільчий трансформатор міг видати мінімум 10 — 15 кВт на споживача. Якщо ця умова здійснимо — тоді комфорт за допомогою електроенергії гарантовано. Це стосується варіанту, при якому електрокотел буде в якості основного джерела тепла. Але такий варіант буде обходитися відсотків на 30 дорожче газового аналога. З нашої точки зору найбільш вигідно мати змішану систему опалення. Наприклад, недорогий твердопаливний котел + електричний котел. Вартість такого «комплекту» буде дорівнює більш дорогим твердопаливним котлам або котлів, що працюють на рідкому паливі. Але процес експлуатації буде значно дешевше, та й простір для маневру буде значно ширше. Такі схеми дуже популярні в Німеччині.
Також використання біметалевих радіаторів спільно з електричними котлами дозволить додати системі додатковий ККД завдяки більш швидкому обігріву приміщень.

Купити електрокотел опалення обходиться значно дорожче інших типів?

Все залежить від того, як проводиться оцінка. Якщо вона об’єктивна тоді в неї включаються такі поняття як «нечесний газ», вартість підключення газопроводу, витрати на придбання спеціальних ємностей для рідкого палива і спорудження спеціальної прибудови для рідкопаливних котлів і т.д. Якщо все це підсумувати і розділити на період опалення електричним котлом, то в підсумку виявиться не настільки райдужна картинка. Наприклад, суми для підключення до газопостачання зустрічалися дуже значні, часом до 10 000 у.о. Якщо взяти за приклад опалення електричним котлом житла площею до 300 м2, то, не економлячи, споживач заплатить близько 1200 — 1500 у.о. за рік. То чи є сенс в такому газопостачанні, коли років п’ять за ті ж гроші можна обігріватися? Так само вигідно використовувати електричний котел в нічний час, коли тариф на електроенергію саами низький в 4 рази дешевше денного тарифу. Для цього вам потрібно встановити багатотарифний лічильник і укласти відповідний договір у РЕМ, а якщо дозволяє місце, то ви можете встановити буферну ємність (акумулятор тепла), який накопичує гарячу воду з низьким нічним тарифом і роздягнений це тепло в денний час, а ваш лічильник при цьому не вважає кВт.
До того ж підраховано, що в ідеальних умовах, якщо газ «чесний» (дає 9 кВт/год тепла) то опалення електроенергією обходиться на 30% дорожче. Це не мало, але і не є приводом для тверджень, що купити електрокотел це руйнівно. А якщо ще і використовувати виносні термостати, то споживання електроенергії знизиться відсотків на 50 — 60.

Як купити якісний електричний котел?http://www.instaltrade.com.ua/catalog/kotly_elektricheskie/

Купувати електричний котел необхідно тільки у перевірених компаній, таких як наприклад Инсталтрейд. У компанії повинне бути сервісне обслуговування, гарантія, а також послуги з монтажу придбаного обладнання. Також котел повинен бути відомих і зарекомендували себе марок.
Країна виробник. Європейські котли досягли успіху у виробництві даного обладнання і тому досить сильно відрізняються від вітчизняних аналогів, а саме: безшумність роботи, електронна система управління, гарний дизайн, використання якісних комплектуючих від кращих Європейських виробників і тривала гарантія. На сайті www.instaltrade.com.ua ви можете вибрати і придбати якісний електричний котел. Також можна звернутися за консультацією за адресою:Адреса: м. Київ, вул. Шахтарська, 9 д.
Телефон: (+38) 044 227 70 47, (+38) 050 183 83 83

 

 

 

 

Як вибрати електричний котел?

3 основні характеристики, де даний тип опалення не мають конкурентів.
Немає необхідності обладнання димоходів і бюрократичної тяганини у вигляді дозволів/погоджень. Єдине що необхідно: можливості електромережі (це легко дізнатися, зв’язавшись з місцевим Сом) і електролічильник достатньої потужності + можливість різної тарифікації залежно від часу доби.
Безшумність, безпека і екологічність. Немає відкритого вогню, ні вибухонебезпечних речовин. Тихий обігрів будинку без шкідливих викидів.
Простота встановлення, обслуговування та управління. А після закінчення гарантії виробника такий котел по силам відремонтувати самому, при наявності відповідних навичок. Котли мають дуже гнучку систему налаштування споживаної потужності: параметри температури теплоносія, сезон, час. Котли з мікропроцесорним управлінням дозволяють ставити оптимальні параметри обігріву, зберігати вибір користувача. І надалі користувач просто насолоджується теплом і затишком.

 

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.