Яндекс.Метрика

Конверт для 4-х CD дисків з аркуша паперу

Отже, ми будемо складати корисне орігамі, на цей раз конверт для 4 дисків і все ще з одного листа формату А4

1. Ні, ми не малюємо мульт-персонажів — це компакт-диск і стрілочки згортання, а не пика песика. Покладіть диск по центру аркуша A4 і загорніть папір по його контуру. -2. Подумки розділіть загнуті сторони на три частини по вертикалі і відігніть назад 2/3. Щоб полегшити це завдання тим, у кого може не вийти з першого разу (або без лінійки) скажу: під час відгинання сторін, 1/3 буде просвічувати крізь 2/3 і по ній можна вирівняти всі три частини, тому що ділити на 2 у нас виходить набагато краще і швидше, ніж на три. Для наочності намалював вид з іншого боку.
3. Тепер відігнуту частина ділимо навпіл і згинаємо всередину.
4. Зігнемо конструкцію по горизонталі для позначення середини.
5. Покладемо два диска в нижні кромки робочої стороною вниз. Ще два диска покладемо на них робочої також стороною вниз (для видимості обкладинки диска або вниз — для більшого збереження).
вогнем верхній і нижній краї нашого орігамі. Згорнемо по середині, закривши конструкцію і отримаємо конверт.

Пояснення
При перенесенні бажано скріпити конверт степлером з одного сторони.За рахунок верхньої і нижньої зігнутих кромок, сторони практично не будуть стикатися один з одним — служив подібний конверт ви самі побачите ето.Храніть можна стопками — за рахунок сили тяжіння вони не будуть розкриватися. Скріплювати степлером у випадку звичайного зберігання необязательно.Конструкція конверта з хвостиком-застібкою з одного боку і кишенькою під нього з іншого для даного варіанту мало підходить, бо диски будуть стикатися набагато більше.

Джерело:-habrahabr.ru

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.