Яндекс.Метрика

Контейнер для жіночих приладдя

Кожен день виглядати прекрасно — це серйозна робота дівчат. Для того, щоб завжди бути красивою необхідно доповідати багато зусиль. У першу чергу, звичайно, потрібно стежити за своїм здоровьям, за своїм тілом. Волосся, як і особа, повинні бути охайними і доглянутими. А для цього докладається чимало зусиль і, звичайно ж, косметичних засобів. Щоб ваша косметика не валялася по всіх куточках квартири, ви можете зробити невеликий, але досить зручний, контейнер для ваших приладдя, наприклад для гребінців або олівців для очей.
Пропонуємо вам зробити такий оригінальний і зручний контейнер своїми руками, використавши при цьому трохи зусиль і матеріалів таких як: коробочка з під парфуму або інший косметичкою пляшечки, тканина 30х30 (більше або менше залежить від вашої коробочки), нитки з голкою, ножиці, клей, паєтки (можна використовувати кілька кольорів).

трохи зусиль і матеріалів

Обрізаємо вгору коробки, а точніше закривашка. І обміряємо матерією всю коробочку, так, щоб вона повністю закривала поверхню коробки, і не було щілин.

Обрізаємо вгору коробки

Тканина загинаємо за верхівку коробочки і прошиваємо звичайними стібками по всій довжині.

прошиваємо звичайними стібками

Решта вушка ми підклеюємо і тримаємо до тих пір, поки не тканина нормальної не приклеїться, бо через час ваш контейнер може розсипатися і вся роботу нанівець. Можна, звичайно ж, ще і прошити для повної впевненості, просто ці вушка знаходяться внизу, і їх прошивати буде не так зручно, як вгорі самого контейнера.

вушка ми підклеюємо

А тепер починаємо обклеювати паєтками наші шви вгорі контейнера. Щоб вам було зручніше клеїти паєтки — беріть їх за допомогою пінцета.

обклеювати паєтками наші шви

Вушка, які ми заклеювали внизу контейнера, також додатково закриваємо вади за допомогою тих же паєток. Можна продовжити діагоналі і зробити своєрідні пісочний годинник, тільки в цьому випадку час буде йти у вигляді паєток, а не пісочку.

своєрідні пісочний годинник

Щоб наші годинники були завершені, то нам необхідно додати інший колір паєток і за допомогою клею зобразити зсипали пісок-час на контейнері.

додати інший колір паєток

З одного боку можна зобразити годинник, які майже досипати, а з іншого — тільки починають відлік часу.

починають відлік часу

Тепер ваш контейнер готовий до використання і чекає, коли ви вкладете в нього свої косметичні приналежності або інші жіночі штучки.

контейнер готовий до використання

Можете бути впевнені, що такий контейнер буде ексклюзивним і тільки додасть родзинку у ваш стиль і інтерьєр. Візерунок ви можете змінити, але найголовніше — ваші дрібнички тепер не будуть так розкидані.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.