Яндекс.Метрика

Компьютерний стіл своїми руками

Досить проста і симпатична конструкція комп’ютерного столу для домашнього використання, якщо ви бажаєте використовувати меблі для офісів, професійні столи краще виготовляти під замовлення або купувати. Купити офісні меблі краще у хороших перевірених виробників. А тепер розглянемо простий і оригінальний стіл власного виготовлення.
Переваги даного компьютерного куточка: конструкція дешева і проста у виготовленні;  можна виставити будь-яку висоту стільниці; велика глибина стола; раніше використовувалася під трубку CRT монітора; Є куди витягнути ноги (від краю столу до кута 80 см.); дуже ефективне використання простору кімнати — багато місця не займає.

Стільниця виготовляється з цілісної плити ДСП (600 мм. шириною).

Від вихідного прямокутника відрізаються кути і вийшла трапеція. Кріпиться куточками до стіни (блакитні кружки).

З обрізка вирізається дальній кут столу і укладається на дві шайби прикручені до стільниці знизу (зелені на схемі) і шуруп вкручений в стіну (червоний). З іншого обрізка можна зробити поличку.

Під стільницею закріплений блок розеток.

і системник
Нещодавно додав до столу полки з ламінованої ДСП. Зміцнив на восьми куточках.

Тестування навантаження стільниці — все нормально, витримав спокійно!

Тестування навантаження полки 42 кг:

Вартість загалом:Стільниця: 600х1600 ~ 700 руб. Уголкі для стільниці: 4 шт ~ 20 руб. Полкі: 20х100х3 + 20х130х3 + 25х15х4 ~ 350 руб. Лента для окантовки полиць: ~ 50 руб. Шурупи і єврогвинти: ~ 50 руб. Уголкі для полиць: 100х125 ~ 10 шт ~ 140 руб. Стіл і полки : 750 + 600 = 1350 (з запасом)
PS: Системник на стіні — це результат боротьби з шумом. Чим масивніше підставу, тим менше резонує від корпусу. Тому висить на стіні. В ідеалі, краще на капітальній стіні.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.