Яндекс.Метрика

Кольє «Ніжність» з намистин

Ви ніколи не плели прикрас з бісеру і намистин? Не біда, всі починали з самого легкого, от і вам радимо для початку сплести просте кольє з намистин, яке складається з бус і невеликого кулона, виконаного в техніці плетіння хрестиком (воно ж ажурне плетиво). Після цього ви зможете почати експериментувати з різними ланцюжками-хрестиками.

Кольє «Ніжність» з намистин

Отже, візьміть волосінь або тонкий дріт, будь намистини двох кольорів (можете взяти на свій розсуд). Також нам буде потрібно замочок. Спочатку наживите на волосінь / дріт три рожеві намистини і одну білу, пройдіть другим кінцем волосінь через білу намистину в зворотному напрямку — вийде замкнене коло. Тепер наживите на кожен кінець волосіні по одній світлій намистині, а за допомогою однієї намистини такого ж кольору замкніть друге коло, так само зробіть третє коло і можете приступати до самого легкому — просто наживите на кінці волосіні однакову кількість намистин і приробити застібку.

Кольє «Ніжність» з намистин
Кольє «Ніжність» з намистин

Наше кольє «Ніжність» з намистин майже готово. Залишилося доробити наш кулон. Для цього візьміть волосінь / дріт (не дуже довгу), наживите на неї три намистини рожевого кольору і замкніть кільце за допомогою білої намистини вже готової ланцюжка. Виведіть волосінь з протилежного боку і замкніть там ще одне коло, щоб вийшов закінчений кулон трикутної форми. Кінці волосіні в плетіть в готовий виріб, щоб сховати їх і зміцнити наше кольє.

Кольє «Ніжність» з намистин
Кольє «Ніжність» з намистин
Кольє «Ніжність» з намистин

Легке кольє «Ніжність» з цікавим кулоном готово. Можете приступати до освоєння техніки плетіння хрестиком. Удачи!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.