Яндекс.Метрика

Картина на грамплатівці

Довго я зберігала улюблені пластинки, возила їх з собою навіть під час переїздів. Але слухати їх все одно не на чому, а викинути рука не піднімається. Тому вирішила дати деяким з них друге життя і перетворити на картини.

Картина на грамплатівці

Для такої картини потрібні:
Грамплатівка,
Стружка деревна дрібна або паперові серветки,
Клей ПВА,
Гіпс,
Олівець,
Кисті різні,
Грунтовка акрилова,
Фарби (гуаш / акрил).

Картина на грамплатівці

Просто розписати пластинку фарбами — банально. Мені захотілося надати моєї майбутньої картині обьєм. Для цього деревна стружка змішується з клеєм і за допомогою отриманої маси створюється обьємний малюнок. Зручніше працювати вже за наміченим олівцем контуру. Що це буде за картина — вирішувати вам. Це може бути знаменита репродукція (як у мене) або власну творчість.

Картина на грамплатівці

Спочатку я використовувала в якості клею клейстер, зварений з борошна. Але такий клей виявився невідповідним для вінілу і частково відшарувався разом зі стружкою. Тому краще брати ПВА. Стружку можна замінити серветками або туалетним папером — з просоченої клеєм паперу теж виходить обьємний малюнок.

Картина на грамплатівці

Коли клей зі стружкою / папером висохне, у нас все ще залишаються вінілові просвіти. Оскільки я збиралася використовувати для розпису гуаш, то виникла необхідність покрити всю поверхню пластинки розведеним водою гіпсом. Розводила до рідкого стану і фарбувала широким пензлем. В ідеалі висохлий гіпс ще потрібно просочити акриловою грунтовкою — фарба по такій поверхні буде лягати легко і рівно.

Картина на грамплатівці

Суху підготовлену грамплатівку можна розписувати. Робота буде виглядати більш солідно, якщо використовувати акрилові фарби. Але через брак таких згодиться і звичайна гуаш.

Картина на грамплатівці
Картина на грамплатівці
Картина на грамплатівці

Починаємо з фону, потім переходимо на великі предмети і в саму останню чергу розмальовуємо дрібні деталі. Завдяки отвору в центрі пластинки, готову картину можна легко повісити на невеликий гвоздик в стіні.

Картина на грамплатівці

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.