Яндекс.Метрика

Картина «Каліграфія»

Каліграфія — це мистецтво китайського народу. За їхніми віруваннями, китайські ієрогліфи приносять щастя, удачу і любов. Для того, щоб почати самостійно робити подібну картину, необхідно думати лише про краще, адже в процес створення подібний медитації.
Отже, для картини вам знадобиться зображення самого ієрогліфа, чорні фарби або чорнила, пензель, полотно розміром не більше ніж А3 і 4 дощечки (будуть показані на фото нижче-в нашому випадку вони з бамбука).
Перше, що необхідно зробити — це підготувати полотно (ми використовуємо злегка рельєфне полотно, яким і користуються китайські просвітителі).

Картина «Каліграфія»

Підготувавши полотно, вам необхідно роздрукувати вподобаний ієрогліф (у нашому випадку — це древній ієрогліф позначає «любов»).

Картина «Каліграфія»

Ви можете з подібного ієрогліфа зробити трафарет, прикласти його до полотна, а потім нанести фарбу, але в нашому випадку ми переносимо ієрогліф іншим способом — перемальовуючи його ручкою. Можна нанести ескіз олівцем, а можна імпровізуючи, нанести його одним рухам (попередньо потренувавшись на звичайному папері).
Перемалював ієрогліф, підготуйте чорну фарбу (гуаш) або чорнило і кисть. Кисть краще використовувати натуральну.

Картина «Каліграфія»

Перемалював ієрогліф, нанесіть зверху фарбу. Зробіть цей процес медитативним, вкладіть в нього все найсвітліші почуття. І в результаті у вас вийде прекрасна картина.
Після того, як ви вже намалювали ієрогліф, необхідно зробити рамочку, щоб вона прийняла красивий вигляд, і її можна було розташувати на стіні.
Ми використовуємо для рамочки бамбукові дощечки, які будемо приклеювати до полотна.

Картина «Каліграфія»

Можна використовувати й іншого виду дощечки, які будуть розташовані з боків полотна, але ми взяли саме бамбукові, т.к. вважаємо, що вони найбільш точно підходять китайському мистецтву. Таки дощечок необхідно 4 штуки. Розмір їх визначаєте ви самі, виходячи з розміру полотна. Приклад ви зможете побачити на кінцевому фото внизу.

Картина «Каліграфія»

Наша картина готова. Такий кінцевий результат. Подібні полотна чудово доповнюють дизайн кімнати і приносять удачу.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.