Яндекс.Метрика

Як зробити стілець з обрізків статевої дошки

Довгий час я намагався що-небудь змайструвати своїми руками. Але як завжди не вистачало то часу, то терпіння, то просто не було сил. І якось раз на роботі вирішив: «Кров з носа, але приходжу додому і починаю робити». — Перше, що спало на думку — це звичайний кухонний стілець. Тим більше в підвалі були припасені на всяк випадок обрізки дошки для підлоги. Ось і стали в нагоді! Довгий час не міг визначитися з розмірами. Пішов по шляху найменшого опору: взяв стандартний, фабричний стілець і зняв з нього всі розміри. -Отже, вам знадобляться: — • Власне самі статеві дошки— • Столярний клей— • Металеві куточки — 4шт— • Меблеві шурупи — 4шт— • Набір інструментів, який знайдеться у кожного.

Перше, що ви повинні зробити — це приготувати заготовки для вашого майбутнього стільця. У нашому випадку, спочатку для ніжок. Відрізаємо 6 дощок по 43 см кожну. Кладемо їх куди-небудь поруч, щоб не втратити з виду. Для кришки нам знадобиться 4 дошки по 32 см. Ще нам буде потрібно 2 дошки по 23 см — це для кращого скріплення стільця. Підібьємо підсумок: у вас повинне було вийти 6 * 43см, 4 * 32см і 2 * 23 см. Все правильно? Можна йти далі. — Наступний крок дуже важливий, тому що саме від нього залежить: наскільки ваш стілець буде міцним. Ми будемо склеювати наші деталі. Найкраще це робити на столі. Почнемо з ніжок. Як ви помітили, у нашої статевої дошки є паз і гребінь. Беремо одну дошку пазом на себе, промазуємо гребінь столярним клеєм, беремо другий, але тільки намазуємо паз і вставляємо один в одного. З третьої повторюємо те ж саме. Молотком вирівнюємо дошки по довжині, щоб не вийшло так, що одна з них виступає.

Тепер все це справа необхідно зафіксувати, щоб дати нашій заготівлі скріпить. Способів фіксації дуже багато, але ми розберемо тільки два. Якщо у вашому домашньому арсеналі є затискачі або струбцини, то вам дуже пощастило. А що робити тому, у кого їх просто немає. Тут доведеться проявити кмітливість! Особисто я робив все дуже просто. Одну сторону упирав в стіну, а до іншої прибивав деревьяний упор, який і не давав нашій заготівлі ворушитися. Як бачите, все дуже легко. З іншого ніжкою проробляєте всі ті ж операції, які описані вище і залишаєте їх у такому положенні приблизно на добу. -Тепер переходимо до кришки. У нас є чотири деталі по 32 см. Одну з них мені довелося відрізати уздовж, щоб вийшов квадрат 32см * 32см * 32см * 32см. Потім це все знову склеюється, дорівнює і закріплюється в нерухомому стані до завтрашнього дня. Повторюємо все сказане і з останньою нашою заготівлею. Все, на сьогодні баста! -Отже, ви приходите додому і бачите результат своєї роботи:

Залишилося тільки все це зібрати! Для цього із зворотного боку кришки просвердлюємо 4 отвори. У ці отвори ми будемо вставляти ніжки. Відповідно в ніжках робимо такі ж отвори. Після чого беремо деревьяні нагеля, намазуємо їх клеєм і вставляємо в отвори на ніжках. Тепер можна сміливо зьєднувати ніжки з кришкою. Для кращого скріплення прикручуємо з кожного боку по два куточка.

Далі беремо перемичку або як її називають — царгу, ставимо рівно посередині кришки. Із зовнішнього боку просвердлюємо 4 отвори і закручуємо меблевими шурупами.


От і вийшов у нас стільчик!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.