Яндекс.Метрика

Як вдихнути нове життя в старі шпалери

Більшість людей не мають можливості робити ремонт так часто, як цього хотілося б. Причини тому — скромний бюджет, відсутність вільного часу, а частіше і те і інше одночасно. Знайте: будь-яку проблему можна вирішити, головне мати бажання і трохи фантазії. Якщо вашому оці приїлися старі нудні шпалери, позбавлені колишньої краси і свіжості, — цей майстер-клас для вас.
Даний варіант декорування стін не вимагає від виконавця володіння спеціальними навичками в галузі будівництва та ремонту, він простий і, що найголовніше, не вимагає великих витрат, тобто економічний. Більш того, всі необхідні матеріали можна знайти в простому промтоварному магазині, а силуетні картинки скачати в Інтернеті.
Підберіть однотонні шпалери (1 трубка) без набивного малюнка. Тон повинен добре поєднуватися з основним кольором стін. У нашому майстер-класі це будуть білі шпалери. Далі озброюємось клеєм (знадобляться для шпалер або ПВА, також клей-олівець). Відвідаємо відділ з фарбами. Придбаємо чорну туш і два пензлика різних розмірів (тонкий і товстий). Замість туші можна використовувати звичайну гуаш, але тоді колір вийде не такий насичений. Решта — олівець, лінійка, ножиці і стаканчик для води — знайдеться в кожному будинку.

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_1
kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_2

Приступимо до виготовлення основи з обраних в магазині шпалер. За допомогою лінійки і олівця малюємо трикутники різної довжини, розміру і форми. Вирізаємо ножицями або ножем для різання паперу, на час залишаємо під пресом, щоб дати можливість поверхні розпрямитися. Далі вибірково наносимо абстрактні малюнки чорною тушшю на деякі з фігур, що мають невеликий об’єм.

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_3
kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_4

Готуємо попередній ескіз, на якому відображаємо, яке розташування повинні зайняти наші трикутники на стіні. За основу беремо криву лінію, на яку нанизуємо фігури. Розкладаємо їх на підлозі в заздалегідь обраному порядку, потім наклеюємо на стіну. Щоб попередити появу міхурів, розгладжуємо трикутники ганчірочкою. Залишаємо на добу, простеживши, щоб у кімнаті не було протягу.

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_5
kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_6

Закінчивши з трикутниками, починаємо виготовляти картинки для наших нових стін.
Цей етап роботи потребують посидючості та вміння знаходити матеріал в Інтернеті. Необхідно підібрати силуетні картинки, в нашому випадку це була тема «Танцюючі люди». Вибрані малюнки поміщаємо в документ Word і вносимо необхідні корективи (розмір малюнка на весь формат аркуша А4, затемнення, контури). У результаті має вийти чіткий, максимально насичений темний силует.
Готові картинки відправляємо на друк, вирізаємо і простягаємо чорною тушшю. Виконуємо дану операцію двічі.

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_7

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_9

Кріпимо силуетні картинки за допомогою клей-олівця на нашу лінію з трикутників. Стежимо за їх рівномірним розподілом. Якщо боїтеся зіпсувати роботу, рекомендується заздалегідь «зробити примірку», закріпивши малюнки за допомогою двостороннього скотчу. І — вуаля! — У вас новий ремонт. Кімната виглядає зовсім інакше, а ви при цьому витратили зовсім небагато часу і коштів.

kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_10
kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_11
kak-vdohnut-novuju-zhizn-v-starye-oboi_12

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.