Яндекс.Метрика

Інтер’єр дизайну . Вибираємо стиль : Єгипетський

египетский стиль
Єгипетський стиль виник з Давнього Єгипту і повторює звичаї єгиптян того часу. Цей стиль дуже красивий і багатий. Дотримуючись кількох правил цього стилю ви зможете без проблем оформити інтер’єр. Але для якісного дотримання всіх тонкощів цього стилю , як і будь-якого іншого , раджу звернутися до професіоналів по створенню дизайну інтер’єру квартир або будинків. Професійний дизайнер зможе вам виконати правильні креслення перепланування приміщень, плану освітлення, розміщення меблів, попередні ескізи приміщень в кольорі.

Єгипетський стиль зародився з 4-го тисячоліття до Р\Х — 323 р. до нашої ери. Вважається першим стилем в історії мистецтв. Єгиптяни вірили в життя після смерті і не боялися померти, в їх мистецтві, зображення відсутнє все скороминуще. Цьому стилю притаманне спокій, функціональність. Використовується багато графіки, декоративних елементів, символічність.
Так як у Стародавньому Єгипті було дуже багато символів , малюнків пов’язаних з загробним життям, постарайтеся дізнатися значення тих предметів чи малюнків , які ви б хотіли помістити в свій інтер’єр.
Орнамент в єгипетському стилі — прямі і косі лінії, рослинний із зображенням лотоса, папірусу, волошок, маків і виноградної лози.
Часто використовуються колони, особливість розташування яких це симетричність .
Меблі.

мебель в египетском стиле
В основному з темного дерева, оброблена позолоченими елементами, не масивна, простої форми. Може бути оббита шкірою, плетені з ротанга.
Кольори стилю.
Яскраві чисті кольори. Червоний,жовтий, зелений, блакитний,білий, чорний.
Підлогу інтер’єру.


Теракотова плитка під глину, натуральний камінь, мозаїка.
Освітлення інтер’єру.
Освітлення має бути заховане або у вигляді кованих підвісок з матовим склом.
Штори.
Використовуйте чорні, коричневі, темно сині. Повинні бути спокійно звисаючими, злегка повітряними і не важкими (льон, шовк).
В інтер’єрі часто використовуються статуї єгипетських богів з головами звірів. Також в стилі часто можна використовувати зображення або статуетки кішок. Стилю притаманна повсюдне використання природних матеріалів, колон з боків дверей, опахала крил, ієрогліфів.
Створюючи інтер’єр в будинку дотримуйтесь золотого правила: Не змішуйте різні стилі та приміщення повинні бути виконані в одному стилі.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.