Яндекс.Метрика

Інтерьєрний декор метеликами

Використання таких декоративних елементів як картини, панно, аплікації допомагають надати відкритим стінам завершений вигляд і створити затишок у приміщенні. Однак існує менш витратний і більш оригінальний спосіб прикраси стіни — оформлення обьємними метеликами з паперу. Виготовлення подібної композиції своїми руками дозволить вам не тільки проявити свої творчі здібності, але і додати інтерьєру особливу родзинку.

Для того, що зробити обьємні метелики, знадобиться зовсім небагато:
• кольорова щільна двостороння папір-
• олівець-
• ножиці.
Колір паперу краще підбирати з урахуванням основної палітри вашого інтерьєру. Підготувавши необхідні матеріали можна приступати до творчості.

папір олівець ножиці

Виготовлення метеликів.
Для того щоб зробити метеликів потрібно вирізати з паперу невеликі квадрати, скласти їх навпіл і намалювати олівцем контур однієї зі сторін майбутньої метелики як показано на фото. Далі, озброївшись ножицями, слід вирізати метелика по намічених лініях і розправити її. Подібним чином можна вирізати метелика різних розмірів і форм.

намалювати олівцем контур

Декорування метеликами.
Використовуючи двосторонній скотч, прикріпіть готові метелики до стіни, створивши цікаву композицію. Ви можете розташувати метелики в певній послідовності або ж створити ефект вільного польоту.

прикріпіть метелика до стіни
Інтерьєрний декор метеликами

Таким чином ви зможете оформити дитячу або передпокій. А прикрасити метеликами можна не тільки стіну, але і шафа, наприклад.
Плюс такого декору полягає в оригінальності, економічності та простоті виготовлення. Процес створення метеликів легкий і цікавий, а тому даний майстер клас — відмінне проведення часу з дітьми, розвиваюче у дитини дрібну моторику, творче мислення і любов до прекрасного.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.