Яндекс.Метрика

Інструкція з виготовлення дзеркального диско-кулі

Матеріали та інструменти

Дзеркало
Склоріз
Лінійка
Газети
Клейстер

Підійде будь-який клей відповідний для прикріплення дзеркала до форми з папьє-маше, пропоную клей для стельової плитки.

Технологія
Для початку вам необхідно визначитися з розміром вашого кулі. Обмежень тут немає, тільки кількість використаного матеріалу і часу.

Обовьязково підготуйте кімнату до роботи зі склом. Під час роботи обовьязково зьявиться дрібна дзеркальна стружка — застелите підлогу газетами, укрийте відповідним матеріалом предмети інтерьєру.

Підберіть дзеркало, бажано тонке (підійде будь-яке, але тонке легше різати). Дзеркало нарізають за допомогою склоріза на квадрати розміром приблизно 1 см на 1 см.

Ріжемо дзеркало
Дзеркало укладається на рівну тверду поверхню. Далі до нього прикладається лінійка, по якій дзеркало ріжеться на довгі смужки (різати з лицьового боку).
Готові смужки аналогічним способом діляться на квадрати 1см на 1см.
Після цього квадрати акуратно вибиваються із зворотного боку дзеркала склорізом.

Порада: Поділяючи дзеркало на дрібні квадрати, розмічайте відразу кілька квадратів, так буде швидше.

Виготовляємо основу (куля)
Куля буде виготовлятися з папьє-маше
Готуємо клейстер. Рецептів багато, особисто я використовував наступний. Закипьятити 5 частин води, в неї висипати? частини борошна розведеної в одній частині холодної води, кипьятити 2 хвилини.
Надуваємо повітряна куля потрібного розміру (важливо щоб сам куля був круглим).
Нарізаємо смужками папір (краще газетну).
На сухій кулька починаємо наклеювати папір, змочену в клейстері (не потрібно мочити папір занадто сильно, буде довго сохнути). Робимо якомога більше шарів, даємо верствам висохнути, і накладаємо наступні. Шарик повинен вийти досить міцним, щоб тримати на собі дзеркало.
Дочекавшись висихання папери, проколюємо внутрішній кульку і виймаємо його.
Основа готова.

Заключна стадія
Виготовляємо кріплення, за допомогою якого куля буде прикріплюватися до потрібної поверхні. З цією метою потрібно обернути куля в декількох місцях капроновою мотузкою (уявіть куля в ролі глобуса і обмотайте його мотузкою по меридіанах і екватора). Всі нитки необхідно промазати клеєм, на маківці зібрати нитки в один пучок, який і стане кріпленням. Також можливі варіанти з кріпленням за принципом ялинкових іграшок, за допомогою дроту.
Підвішуємо кулю на кріпленні (так, щоб вам зручно було працювати з ним).
Обклеюємо куля квадратами дзеркала за допомогою клею (пропоную клей для стельової плитки) — починаємо з «верхівки» кулі. Оклеиваем по горизонтальних рядах. Намагайтеся розміщувати дзеркальні шматочки, якомога ближче один до одного — від цього залежатиме кількість світла відбитого від кулі і зовнішній вигляд прикраси.

Підвішуємо куля в потрібне вам місце, розкручуємо, направляємо на нього світло і включаємо хіти 80-х! Дискотека починається!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.