Яндекс.Метрика

Імітація гранітної кладки

Однотонно пофарбовані стіни — це, погодьтеся, нуднувато.

Набагато цікавіше виглядає розпис у кілька кольорів.

Пропонуємо вашій увазі майстер-клас з фарбування поверхні з імітацією об’ємної гранітної кладки.

Причому не потрібно бути видатним художником або декоратором, щоб зробити таку нескладну розпис своїми руками — знадобиться мінімум матеріалів і ваше бажання «творити».

imitacija-granitnoj-kladki_1

Інструменти і барвники:
• Біла водоемульсійна фарба
• 3 види колера: бежевий, оливковий і чорний
• Малярський паперовий скотч
• Поролоновий валик
• Тонка кисть
• Ванночка для фарби
На підготовлену заздалегідь стіну (зашпакльовану і загрунтовану) потрібно нанести базовий шар фарби. Змішайте бежевий колер і білу водоемульсіонку. Вилийте отриманий барвник у ванночку і за допомогою поролонового валика розкачайте на поверхні. Найкраще і правильніше наносити базу в 2 шари.

imitacija-granitnoj-kladki_2

Дайте фарбі час повністю висохнути. Потім наклейте малярський скотч таким чином, щоб вийшли смуги різного розміру і товщини.

imitacija-granitnoj-kladki_3

Клейте паперовий скотч за рівнем або розмітьте олівцем штрихові лінії, за якими можна витримати горизонт і вертикаль смуг.

imitacija-granitnoj-kladki_4

Зробіть нову порцію барвника: додайте в решту бежеву фарбу оливковий відтінок і ретельно перемішайте до однорідності. Занурте валик у фарбу і закатати позначені смуги між скотчем. Надлишки фарби залишаться на папері і смужки вийдуть рівними.

imitacija-granitnoj-kladki_5

Дайте оливковій тону підсохнути і зніміть скотч. Потім кольором продовжите смуги, на які не потрапила фарба таким же чином (скотч + валик).

imitacija-granitnoj-kladki_6

Після того, як оливкові смужки висохнуть, зробіть 3-ю порцію барвника: додайте в залишився оливково-бежевий зовсім небагато чорного кольору. Повинен вийти приємний сірий відтінок (як бачите, попередній барвник використовується повною мірою, тому постарайтеся розрахувати обсяг фарби правильно). Тонку кисть злегка занурте у фарбу і нанесіть колір «торцюванням».

imitacija-granitnoj-kladki_7

Для завершення «картини», потрібно додати обьєм нашої «кладці»: прорисуйте тієї ж тонким пензлем сірі смуги, імітуючи тінь від «граніту». Все, розпис готова!

imitacija-granitnoj-kladki_8

Погодьтеся, такий варіант обробки поверхні виглядає вельми оригінально і по-справжньому ексклюзивно, адже розпис авторська і «зроблена своїми руками»! Як тут не похвалитися цікавим декором перед гостями вашого затишного будинку?

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.