Яндекс.Метрика

Іграшка для сну «Такса»

Що може бути приємніше того, ніж зробити щось своїми руками для власної дитини? Особливо коли саморобна штучка приносить радість дитині.
У цій статті буде розказано, як зшити милу іграшку для сну. Для цього знадобиться:
— мьяка на дотик тканина (байка, фетр, фланель, трикотаж або щось подібне) будь-якого кольору розміром 40х50 см-
— оксамит або кожзам чорного кольору 5х2, 5 см-
— нитки (кольори основної тканини і кольору протилежного йому), голка-
— наповнювач для іграшки.
Для початку на газетному аркуші малюємо контур майбутньої іграшки. Потім вирізаємо його і, приклавши до тканини і закріпивши шпильками, обмальовуємо спеціальним маркером для тканини або звичайним мильцем. Вирізаємо дві половинки «тільця» собаки-іграшки. Для вух на тканині малюємо чотири контури, вирізаємо.

Іграшка для сну «Такса»

Зшиваємо викрійки тільця між собою з виворітного боку. Все до кінця зашивати не варто, в одному місці залишаємо невеликий незашітим отвір для подальшого наповнення обраним раніше наповнювачем.

Іграшка для сну «Такса»

Вивертаємо зшиту основу для тільця іграшки на лицьову сторону. Потім набиваємо іграшку (щільно, але не туго) і акуратно зашиваємо отвір.

Іграшка для сну «Такса»

Приступаємо до зшивання вушок. Для цього беремо дві викрійки вух і з виворітного боку по краю зшиваємо їх. Залишаємо невелику ділянку незшитих, для того щоб вивернути вуха на лицьову сторону. Вивертаємо, зшиваємо незшитий ділянку, пришиваємо до голови.

Іграшка для сну «Такса»

Потім пришиваємо ніс з чорної тканини (або шкірозамінника). Вишиваємо грубою ниткою закриті «сплячі» оченята, вії і кігтики на лапах.

Іграшка для сну «Такса»

Все, іграшка для сну «Такса» готова. Для прикраси можна нашити на іграшку заплатки з яскравої тканини, прикріпити бант або зробити чохольчик на спинку.

Іграшка для сну «Такса»

Під час набивання наповнювачем також можна покласти в голову собаки лляний мішечок з мьятою або пустирником — для кращого сну дитини.

Іграшка для сну «Такса»

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.