Яндекс.Метрика

Гелева свічка

Якщо ви давно мріяли зробити гелеву свічку самостійно і уславитися майстром на всі руки, то прочитавши цю статтю, ви без праці освоїте настільки нескладна справа! Отже, що необхідно мати під рукою обовьязково, а без чого можна легко обійтися?
Вам знадобиться свічковий гель, гніт, ножиці, металева або пластмасова ложка, стрижень від кулькової ручки, електро чи газова піч.

Гелева свічка

Також буде потрібно неглибока ємність для розтоплення гелю і глибока для води.

Гелева свічка

До того ж, не забудьте підібрати ємність, наприклад, гладкостінні стакан, який буде служити вам свічкою, а також декоративні елементи для наповнення гелю.

Гелева свічка
Гелева свічка

Компаній, які виробляють свічковий гель, не так вже й багато. Сьогодні ми будемо використовувати прозорий гель німецької марки Artidee Crystal Kerzen-Gel (Candle gel). Ви можете працювати з будь-який інший, головне, чітко дотримуйтесь інструкції. Перше, що треба зробити — це виставити температурний режим на електроплиті — максимум 70 градусів. Якщо у вас газова піч, зробіть вогник нижче середнього. Наповніть велику ємність водою і нагрійте, не доводячи до кипіння (вам доведеться підтримувати такий стан води, поки ви повністю не розтопіть гелеву масу).

Гелева свічка

Візьміть неглибоку ємність, наповніть її невеликою кількістю гелю — досить 2х ложок — і зробіть водяну баню. Я розтопила гель прямо у фабричній баночці, так як його залишилося небагато.

Гелева свічка

Повільно і постійно помішуйте гель ложкою, не збовтуючи його (цим ви досягнете величезної кількості повітряних бульбашок!). Маса повинна стати досить рідкісною, але не закипіти — будьте уважні!

Гелева свічка

Якщо ви перегріється гель, він з прозорого стане мутно сірим. Далі, привьяжіть гніт до стрижня і опустіть у склянку. Заздалегідь беріть довгий гніт, з запасом.

Гелева свічка

Якщо ви планували декоративно прикрасити свою свічку милими дрібничками, то зараз саме час це зробити. Викладіть елементи на дно склянки. Найкраще подалі від стінок і не дуже близько до гніт, але це за умови, що діаметр склянки досить широкий!

Гелева свічка

Коли гель досить розтопиться, відразу, але не швидко виливайте його в склянку, щоб не утворилася велика кількість бульбашок.

Гелева свічка
Гелева свічка

Постарайтеся не зрушити гніт. Найкраще, дати гелю охолонути при кімнатній температурі — це займе не більше години.

Гелева свічка

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.