Яндекс.Метрика

Газовані напої

Про газовану воду дізналися вперше в середині 19ст.

Вже тоді люди оцінили ці шипучі газики і вживали водичку для втамування спраги.

Напевно, кожен з вас пив газовану воду. На сучасному ринку безалкогольних напоїв її різновидів величезна кількість.

А як на рахунок того, що б приготувати газовану воду в домашніх умовах?

gazirovannye-napitki_1

Все дуже просто буде потрібно стакан очищеної води і декілька цілком звичайних інгредієнтів для освіти газіков. У радянський час за таким рецептом готували напій — содова. У автомати з водою засипали інгредієнти. І виходив чудовий напій вгамовує спрагу.
Для приготування газованої води в домашніх умовах вам не потрібно особливих затрат. Беремо чайну ложку питної соди і гасимо її. Для цього використовуємо скибочку лимона або звичайну лимонну кислоту.

gazirovannye-napitki_2

Далі все дуже просто. У склянку насипаємо пів чайної ложки лимонної кислоти, чайну ложку соди, а для любителів солоденького додаємо чайну ложку цукру або фруктового сиропу. Заливаємо отриману суміш чистою водою, вуаля газована вода готова. Традиційна назва — содова. Якщо замість лимонної кислоти скористатися часточкою лимона, то отримаємо лимонад.

gazirovannye-napitki_3

Така газована водичка в помірних кількостях не принесе ніякої шкоди. А тим, хто страждає від печії, однозначно допоможе позбутися неприємних відчуттів.

gazirovannye-napitki_4

Це основа рецепта, якщо трохи пофантазувати можна придумати безліч різних варіацій на тему. Додати спеції або карамелізірований цукор, щоб отримати смак коли. Соки та сиропи, загалом, все, чого душа забажає. Власне кажучи, цим і займаються виробники газованої води.

gazirovannye-napitki_5

Пийте газовану водичку і будьте здорові.

gazirovannye-napitki_6

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.