Яндекс.Метрика

Гардеробна в мансарді

При будівництві мансардного поверху я звернув увагу на не використане простір, кишені в горищному просторі. Прикинув, що майбутні меблеві шафи в плануванні приміщення не зовсім будуть зручні і занадто дорогий. Тому для розширення простору основної кімнати я почав будівництво гардеробної кімнати.

garderobnaja-v-mansarde_1
garderobnaja-v-mansarde_2

Почав з утеплення стін і даху, справив його вже стандартним багатошаровим способом. Для цього я використовував 5-10 міліметровий «Ізоспан», потім частково 10 сантиметровий пінополістирол і місцями мати з скловати товщиною 50 міліметрів.

garderobnaja-v-mansarde_3

Перегородки стіни змонтував наступним чином, стійки з бруса 50 на 150 міліметрів обкрутив ДСП, що залишився від старих меблів. Всі щілини заделал монтажною піною. Для матеріалу обробки вбиральні вибрав натуральну вагонку з сосни. Це більш екологічно чистий матеріал, з хорошими показниками теплопровідності і влагопоглощенія.

garderobnaja-v-mansarde_4

Я використовував практичний і оригінальний дизайнерський хід для монтажу дверного отвору — механізм купе з дзеркальними дверима. Ширина проходу 1,65, а висота 2,45 метра майже до стелі, дані параметри обумовлені встановленням двох дверей купе. При даній ширині кожні двері становить близько 0,85 метра і при зрушенні однієї звільняє найбільш оптимальний прохід, а з великою висотою дверей до стелі поліпшується зовнішній вигляд і збільшується простір кімнати.

garderobnaja-v-mansarde_5

Торці стін проходу я обробив залишками ламінованих підлог і пластиковим куточком, закріпивши їх на саморізи з заглушками.

garderobnaja-v-mansarde_6

З двох сторін вбиральні з ламінованих листів ДСП я виготовив полки для одягу та інших речей.

garderobnaja-v-mansarde_7
garderobnaja-v-mansarde_8

Для розміщення одягу скористався установкою на спеціальні кріплення меблевого рейлинга, які добре підійшли для похилої стелі приміщення.

garderobnaja-v-mansarde_9

Гардеробна вийшла площею 8,5 квадратних метрів, тому я передбачив у ній монтаж опалення та установку радіатора. Радіатор встановив горизонтально і якщо виникає необхідність трохи просушити взуття досить поставити її зверху.

garderobnaja-v-mansarde_10

Приміщення гардеробної вийшло просторим, функціональним і завдяки дзеркальному виконанню розширюють простір основної кімнати.

garderobnaja-v-mansarde_11

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.