Яндекс.Метрика

Фоторушницю.

Чи можна в домашніх умовах сфотографувати Місяць? — "Можна", — відповість людина, яка ніколи не тримав у руках фотоапарата. — "Ні", — відповість професіонал. Для цього потрібна дорога фототехніка вартістю не менше 1500 $. Звичайний фотик зніме тільки маленьку крапку, що світиться. Спробуйте! -Я ж собі виготовив просте фоторушницю, що складається з цифрової "мильниці" з 3-х кратним зумом і дешевого китайського бінокля з 12-ти кратним збільшенням. —
Це і є майбутнє фоторушницю.

За допомогою штатних гвинтів пристрій легко збирається і розбирається.

Пристрій в "бойовому" положенні. Знімати Місяць з звичайного штатива неможливо, так як витримка становить кілька секунд, і невеликі пориви вітру "размажут" всю картинку. Кращий штатив в даному випадку-слюсарні лещата.

Загальний вигляд фоторушниці. За 30 сек. звичайний бінокль і цифрова "мильниця" перетворюються на потужний прилад, яким можна знімати і відео з збільшенням до 36 крат!

Фоторушницю завжди беру з собою в подорожі. Адже не завжди можна сфотографувати пташку з відстані пьяти кроків. Та й людина з відстані ста метрів не помітить, що його знімають крупним планом. В даний час я виготовляю оптичний тандем, що складається з фотоапарата з 5-и кратним зумом і бінокля з 18-ти кратним збільшенням. Загальне збільшення — 90 крат!

Фотографія Місяця, зроблена за допомогою мого саморобного фоторушниці. Зображення залишено з початковим дозволом. Добре проглядаються кратери і "моря".


Джерело:-mirsamodelok.ru

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.