Яндекс.Метрика

Фото-рамка

Іноді хочеться порадувати близьку людину, але придумати щось оригінальне не завжди просто. Ось і переді мною постала така проблема. І після довгих роздумів я вирішила виконати аплікацію в красивій рамочці. Почавши робити рамочку, я передумала робити аплікацію. У результаті у мене вийшла чудова фото-рамка.
Отже, з чого все починалося. Для початку я взяла 2 картонки (використовувала 2 кришки від коробки з під взуття). З однієї вирізала прямокутник (розмір можна зробити будь-який, як і форму), з іншої такої ж прямокутник, але трохи більше, щоб при накладенні він приховував перший.

Перший прямокутник служить підставою для фотографії, друга потрібен для окантовки (рамки). Після цих приготувань, я взяла старий непотрібний фотоальбом.

З фотоальбому взяла вкладиш (листочок), розрізала на дві частини і в середину помістила фотографію.

Цей листочок я приклеїла на основу (перше картонку). Фотографію закріплювати не обовьязково, вона і так прекрасно тримається. Вийшло так:

До слова сказати, я не намагалася, щоб все було рівно, тому що потім все вирівнюється декоративними матеріалами. Після того, як підстава було готове, я зайнялася рамкою. Для цього я взяла друга підстава і вирізала з нього такий квадрат, щоб усередині помістилася фотографія, для цього краще скористатися лінійкою.

Після цього, я листочками з альбому обклеїла рамку. Замість листочків можна використовувати будь-який інший матеріал — фольгу, красиву папір, тканину.

Обробивши рамку, я прикрила місце стиків тасьомкою, так само, можна використовувати різні матеріали.

Такими намистинами я обшила фотографію:

Рамку пришила до основи, при цьому шила так, щоб шви знаходилися під тасьмою, якої приховала стики. У підсумку, вид ззаду вийшов такий:

Вузлики залиті клеєм. Задню сторону я красиво обшила тканиною, втім, можна просто обклеїти папером.
Для краси наклеїла наклейки:

Така ось фото-рамка вийшла:

Робота зайняла зовсім небагато часу, процес приніс масу задоволення, а результат дуже порадував близької людини.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.