Яндекс.Метрика

Фіалки на підвіконні

Квіти — це відмінний подарунок. Але не завжди є можливість, так, і бажання купувати справжні квіти, адже вони так швидко засохнуть, а подарунок, зроблений своїми руками, довго ще буде гріти сердце.Сегодня ми разом зробимо велику листівку-підвіконня. Робити її просто і приємно, все, що потрібно — це канцелярське приладдя! Приготуйте заздалегідь — Цвітну папір-Фарби та пензлики-Картон-Ножиці-Картонну коробку

Приступаємо до работеТеперь відправляйтеся у ванну кімнату з листком чистого білого паперу і мочіть її, однак, не захоплюйтеся, інакше папір просто «розповзеться». Кладіть мокрий листок на стіл і сміливо капайте на нього 5 фіолетових точок так, як приблизно розташовуються у квітки пелюстки.

Кілька крапель — і квітка готовність бійтеся грати кольорами — саме завдяки воді — ефект виходить дуже цікавий. Не забувайте обводити контури квітки чорним кольором, щоб чітко були видні пелюстки. Щоб процес висихання прискорився — скористайтеся феном, але знову, ж дивіться, щоб він не «ганяв» воду, розмазуючи фарби.

Квітковий советОбязательно малюйте кілька кольорів різної величини, щоб потім вони красиво виглядали в горщику. Коли квіти будуть висушені і вирізані, приклейте до зворотної сторони кольорову фіолетову папір.


Горщик — справа тонкоеСамое просте — зробити горщик. Просто берете прямокутник з коричневого картону і за допомогою степлера робите «трубку». Внизу зробіть невеликі виїмки для того, щоб елемент можна було прикріпити до «підвіконню.


Світло в твоєму вікні … Так, це рядки з пісні, ви можете наспівувати її, виготовляючи зі звичайної картонної коробки віконце. Зігніть її навпіл і прорежьте відповідні отвори. Прикріпіть горщик за допомогою клею або скотча.


Квіти, растітеПочувствуйте себе квіткарем, посадіть у свій горщик квіти. Для цього помістіть всередину нього звичайний поліетиленовий мьякий пакет, на який і будуть наклеєні готові квіткові елементи. Нехай з горщика стирчить «горбок», щоб вийшов ефект 3D. —


Після квіток додайте для пожвавлення виду і листочки, просто виріжте їх з паперу зеленого цвета.Самий приємний моментТеперь ви можете включити всю свою фантазію: посипати фіалки блискітками, зробити на вікно фіранку і так далі. Головне, що такому подарунку буде радий і старий, і малий, так як виглядає він дуже ніжно і цікаво.

І нехай у вашому житті буде більше квітів, штучних або живих — неважливо, головне, щоб подаровані вони були від душі.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.