Яндекс.Метрика

Фенечка з ім’ям

Фенечки не втрачають своєї актуальності вже багато років.

Зробити фенечку з будь яким написом — ім’ям власника або назвою улюбленої групи — зовсім не складно.

Вам потрібно:
• нитки муліне контрастних кольорів,
• англійська шпилька,
• ножиці
• невелика подушечка
• листок паперу в клітинку і ручка.
Етапи роботи:
1. Для початку необхідно на папері намалювати схему майбутньої фенечки: на папері по клітках прописуємо слово.
2. Заготовлюємо нитки. Для фенечки шириною 3 см. і довжиною близько 13 см. (не рахуючи завьязок) потрібно заготовити 15 ниток того кольору, яким ви хочете зробити напис і 1 нитка для фону. На фонову нитку потрібно стандартний моток ниток муліне, решта нарізаємо довжиною приблизно по 40 см.
3. Повьязуємо всі нитки вузликом, відступивши від краю приблизно 7 см. і за допомогою шпильки закріплюємо на подушечці. Порада: при роботі використовуйте нитки контрастних кольорів. Може, поєднання білого і блідо-рожевого вам дуже подобається, але напис на готовій Фенечке буде погано читатися. Чим контрастніше кольору, тим краще.

fenechka-s-imenem_1

4. Починаємо плести фенечки. Перших 7-10 рядів робимо фонового кольору. Для цього обплітаємо нитка основи фонової ниткою так, щоб вийшла петелька. Робимо 2 вузлика і переходимо до наступної нитки. Вузлики повинні бути досить тугими, а їхні ряди щільними.

fenechka-s-imenem_2
fenechka-s-imenem_3

5. Для плетіння написи навпаки тримаємо в натяг фонову нитку і по черзі обплітає її кожною кольоровий ниткою. За два-три ряди з країв залишаємо фонового кольору, щоб напис виглядала ефектніше.

fenechka-s-imenem_4
fenechka-s-imenem_5

6. Коли фенечка завершена, зав’язки заплітаємо в косички. Готовий виріб бажано пропрасувати праскою через вологу тканину.

fenechka-s-imenem_6

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.