Яндекс.Метрика

«Фальш-камін» з гіпсокартону

Домашній камін давно вважається уособленням затишку і романтики. І звичайно багато хто хотів би мати його у себе вдома.

Однак у наш час, абсолютна більшість людей живе в квартирах, що робить камін всього лише мрією і не більше.

Втім, якщо є велике бажання, то не буває нездійсненних мрій.

Беручи до уваги, що навіть справжні каміни, використовуються за своїм прямим призначенням досить рідко, цілком логічно задовольнити своє бажання прикрасити ним інтерьєр за рахунок «фальшкаміну».

І тут на допомогу повинні прийти сучасні матеріали і технології.

falshkamin-iz-gipsokartona_1

falshkamin-iz-gipsokartona_3

Перед початком робіт необхідно підготувати ескіз і чітко розрахувати розміри вашого каміна. Слід пам’ятати, що весь інтерьєр кімнати буде орієнтований на камін і повинен йому відповідати, щоб він не виглядав як щось зайве. Втім, це справа смаку.

Гіпсокартон добре імітує тверду поверхню, проте сам по собі недостатньо міцний. Тому каркас «фальшкаміну» повинен бути виготовлений з міцного матеріалу, а не з профілю. У даному випадку були використані дерев’яні балки з перерізом 100 Х 50 мм. Це не тільки зробило конструкцію дуже жорсткою, але і сильно полегшило стройку за рахунок простоти роботи з деревом.

Після того, як каркас побудований він обшивається гіпсокартоном, який потім шпаклюється і забарвлюється.

Робота дуже проста і доступна будь-кому і тому немає необхідності боятися.

falshkamin-iz-gipsokartona_4
falshkamin-iz-gipsokartona_5

Для того щоб додати «фальшкаміну» реалістичності його непогано прикрасити декоративним каменем. Як видно на фото, плитки каменю укладаються в шаховому порядку, щоб максимально приховати прямі стики.

Слід враховувати, що укласти плитки каменю і горизонтально і вертикально не вийде, тому треба або вибирати форму каміна, де в цьому немає необхідності, або як в даному прикладі (на фото) просто намалювати на одній з площин камені. Робиться це так.

На гіпсокартон наноситься не рівний шар цементу (близько 5 мм.) І поки він не висох на ньому, гострим предметом, прорізаються контури каменів. Коли все засохне, фарбуємо поверхню в підібраний колір.

Камін майже готовий, але обов’язково треба зробити надкамінну  полку Вона і прикрасить камін і зробить його практичніше.

Способів її виготовлення дуже багато, зрештою, це всього лише полка. У даному прикладі полка виконана з листа фанери і дерев’яних куточків, які можна дешево купити в будь-якому будівельному магазині.

Конструкція скріплена клеєм ПВА.

falshkamin-iz-gipsokartona_6
falshkamin-iz-gipsokartona_7
Щоб наблизити «фальшкамін» до оригіналу доречно використовувати в ньому електрокамін.

Так камін буде не тільки краще виглядати, але і радувати вас справжнім теплом і видом тліючих дров.

falshkamin-iz-gipsokartona_2

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.