Яндекс.Метрика

Джойстик для компьютера з клавіатури

Схожу саморобку ми вже робили своїми силами, тільки в ній ми узгоджували джойстик від приставки «Денді» з апаратною частиною компьютера за коштами спеціальної програми. Тут же ми будемо просто напросто переробляти звичайну компьютерну клавіатуру в джойстік.Что ж нам знадобиться. Будь клавіатура (бажано з USB шиною для зручності), але природно робоча. Будь джойстик від будь приставки, будь-якого виробника, навіть неробочий можна. Головне щоб усередині нього вмістилася ще одна плата сверху.Я взяв ось такий ось «товстенький» джойстик.

Коротенько розповім нашу задачку, думаю, Ви все поймете.Не знаю чи знаєте Ви чи ні, що клавіатура і джойстик працюю схожим чином. А саме в кожному з цих пристроїв застосований принцип шифрування команд. Це зроблено для того щоб можна було виводити якомога менше проводів з пристрою. Наприклад, якщо на кожну кнопку з клавіатуру виводити хоча б по одному дроту, то вийде вже дуже багато. І тому було вирішено їх шифрувати і переводити в імпульси.В клавіатурі, на відміну від джойстика застосований принцип перехресного включення кнопок, тобто до плати клавіатури від кнопок йде десь близько десятка, а вже з плати 4 або 5 залежно від інтерфейсу пристрою . Приступимо до дій. Витягуємо з джойстика плату і за допомогою викрутки перерубувати всі контакти від рідної мікросхеми.

Далі припаюємо до кожного контакту по парі проводков. А ці пари припаюємо до плати від компьютерної клавіатури. —

Відповідно потрібно заздалегідь дізнатися які контакти на платі відповідають за які кнопкі.Работа важкувато, на внімательность.Вот результат.

Хочу сказати, що у і мене не відразу вийшло.
А по тому які кнопки підключати вирішуйте самі, наприклад, у мене, «W» одно кнопки джойстика вгору. «S» — вниз, «A» — вліво і так далі.
У нашому минулому компьюторной джойстика Ви можете завантажити архів з іграми для джойстика, якщо у Вас немає своїх. Там більше 300 ігор для денді, сеги, нінтендо. Кращі ігри для покоління 90-х.
Вдало!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.