Яндекс.Метрика

Джинсові рукавички

  Кожна людина — це, перш за все, індивідуальність, яка не тільки відрізняється від усіх зовні, але також і внутрішній світом, стилем, в кінці кінців. Що стосується останнього, то мало хто любить бути інкубатором, тому всякий раз, виходячи на вулицю, дівчина намагається виглядати не просто надзвичайно, а й неповторно. Більше того, у кожної дівчини повинен свій стиль одягу переважати: у когось це класика, а когось суцільний спорт, але все-таки краще, коли в гардеробі можна знайти різноманітну одяг. Різнобічна особистість — завжди приваблює і запевняє, що занудство їй явно не по духу. Такі персони і в житті активні, і намагаються всюди досягти успіху, але чи добре це — вирішувати кожному самостійно.
  А ось, що дійсно так це, якщо людина запланував щось зробити, то обовьязково виконає. Якщо вам придивилася якась штучка — не біжіть витрачати гроші, адже, хто знає, раптом ви зможете її зробити самій. Наприклад, джинсові короткі рукавички можна носити як восени, поки ще не зовсім холодно, так вони ще й чудово підійдуть до спортивного стилю, а не тільки до суцільним джинсам. Головне, ви можете потренуватися і зробити самі, причому не тільки рукавички, і не тільки з джинса.
  Для наших рукавичок нам знадобляться такі матеріали: джинсова тканина (це можуть бути обрізані колоши з ваших старих джинсів), дві гудзички або гумка, нитки, ножиці, ручка або мило.

Джинсові рукавички

Беремо джинсову тканину і налагоджуємо зверху вашу руку. Обводимо ручкою або милом, але з внутрішньої сторони, щоб не зіпсувати лицьову.

Джинсові рукавички
Джинсові рукавички

Вирізаємо форму руки, але вам необхідно врахувати, що відрізати потрібно більше, ніж сама рука, ви ж будете ще зшивати, а значить, розмір рукавички зменшитися.

Джинсові рукавички

 Прошиваємо простим стібком форму рукавичок (між пальцями ще не прибирайте матеріал).

Джинсові рукавички
Джинсові рукавички

 Тепер же пробуємо, чи входить ваша рука, а потім вирізаємо тканину між пальцями.

Джинсові рукавички

  Вирізаємо кухлів як показано на фото внизу.

Джинсові рукавички

 Потім зверху вже вирізаного кола, а точніше, де у вас утворилася кругла форма — пришиваємо гудзик або гумку, інакше ваша рука в проріз може і не пролізти.

Джинсові рукавички
Джинсові рукавички
Джинсові рукавички

  Спочатку ви можете наметати просто ниткою, а потім грунтовно все зашити. Якщо ж рукавички вийшли малими на вас, не турбуйтеся. Бути може, таким чином, ви просто зробили сувенірний подарунок своєї знайомої. Адже подарунок зроблений власними руками завжди цінуватися більше простого купленого. Та і перший млинець найчастіше буває глевким, значить, наступного разу ви розрахуєте все краще і будете ходити в рукавичках і моднічать.

Джинсові рукавички

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.