Яндекс.Метрика

Дверний дзвінок з сигналізатора клювання

Не так давно мною був куплений сигналізатор клювання для вудки. Через 2 дні роботи він зламався. Виявилося, що зламалася железочки, яка тяглася волосінню. Ця залізяка тиснула на контакти, замикаючи ланцюг. Викидати таку річ було шкода, та й звук був гучний, і я подумав: «А чому б не переробити її під дзвінок?». Також порадувало те, що сигналізатор працював на трьох батарейках — таблетках, а значить, не вимагав постійного живлення. До того-ж відсік для батарейок легко відкривався, і їх було легко міняти, не розбираючи корпус.

Дверний дзвінок з сигналізатора клювання

Розбирання
Акуратно знімаємо прищіпку. Для цього знімаємо кришку і відкручуємо болтик тримає прищіпку. Потім Витягуємо всі тельбухи. Це плата, динамік і світлодіод. Нічого не відриваємо, а просто дістаємо, щоб всі дроти залишилися на місці. Там є два вимикача. Один на платі, який включає весь пристрій. Другий поменше, стоїть окремо від плати, він включається, коли клює риба.

Дверний дзвінок з сигналізатора клювання
Дверний дзвінок з сигналізатора клювання

Переробка
Відпаюємо дроти від другого вимикача і припаюємо до будь-якого іншого. Підійде вимикач, який вимикається при убирании пальця. Тут важливо дроти припаювати довгі, в моєму випадку метрів 15. Можна взяти тонкий провід, міліметра 4. Потім відпаюємо світлодіод. Він нам не потрібен. Звичайно, його можна залишити, але від нього немає користі, так як він світить не яскраво. Можна спробувати підключити лапочку через транзистор, але це зайва метушня, цього я не став робити. Також можна підключити динамік через резистор, якщо звук на ваш погляд гучний, але мене це влаштовував, так що і цього я не став робити. Залишилося заштовхати всі деталі назад в корпус, вивівши проводи для вимикача.

Дверний дзвінок з сигналізатора клювання

Потім я приклеїв корпус скотчем до стіни над дверима. Потім дотягнув вимикач до потрібного місця і приклеїв супер клеєм. Все працює, значить, я нічого не наплутав.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.