Яндекс.Метрика

Друге життя табурета

З часом з’являється необхідність оновити кухонні меблі з-за її зношеності. Основні кухонні меблі ви можете придбати або замовити виготовлення кухні на замовлення в залежності від ваших побажань, але наприклад настільки улюбленим старим табуретках можна дати друге життя .

З матеріалів нам знадобитися:

-клей ПВА-

-вовняна нитка-
-пензлик-
-матеріал, квадратний метр, в нашому випадку використовувався велюр.

Для того щоб композиція вийшло цільної бажано дотримуватися колірну гамму.

табуретка

Беремо стару табуретку. Її потрібно протерти від пилу або жирних плям, в такому випадку клей ляже рівніше.
Перший крок. Потрібно вирізати прямокутні шматочки тканини, щоб закрити місця сходження перекладин, так як обробляти з ниткою буде не зручно. Кріпляться вони досить просто, по виворітного стороні змащуються тонким шаром клею. Вийти акуратніше якщо прямокутники будуть трохи більше і будуть злегка заступати на ніжку.

прямокутні шматочки тканини

Крок другий, декоруємо ніжки і перекладини. На всю ніжку наноситися тонкий шар клею ПВА. Важливо дотримуватися пропорцій, шар повинен бути таким, щоб нитка з одного боку закріпилася, але не просочилася цілком і зберегла свій зовнішній вигляд.

починаємо обмотувати ніжку

Далі, починаючи з самого верху починаємо обмотувати ніжку. Це вельми копіткий процес, потрібно постаратися не залишати великих зазорів і контролювати щоб всі сторони були пропорційними, рівними. Коли обмотана буде вся ніжка, нитку варто відрізати і закріпити клеєм зі внутрішньої сторони.

обмотуємо ниткою
обмотуємо ниткою весь

Точно так само потрібно вчинити з усіма ніжками і перекладинами, після чого дати їм трохи часу висохнути.
Після того як процес декорування ніжок завершений, приступаємо до обробки верхній частині табурета.

Друге життя табурета
процес декорування ніжок завершено

Потрібно вирізати матеріал, який відповідає площі верхньої частини табуретки, залишаючи близько 2-ух сантиметрів по сторонам. Розмір припуску повинен бути на 1 см більше ніж висота місця для сидіння.

Декорування табуретки своїми руками

Вся поверхня з виворітного боку обробляється клеєм ПВА. Знову ж, шар повинен бути тонким, вкрай небажано щоб тканина промокла. Можна спробувати нанести клей на табурет, і вже після прикладати тканину, але в цьому випадку вона буде не настільки міцно приліплена.

вирізати матеріал

Після того як поверхня оброблена, тканина рівномірно прикладається до табурету. Краї загинаються і приклеюються вже до нижньої, нікому не видною частини.

обробляється клеєм ПВА

Куточки можна підрізати, коли основна площину вже закріплена, і розрізавши акуратно накласти один на інший. У такому випадку табурет буде виглядати завершеним і радувати око.

ошатний табурет приверне уваги

Після завершення робіт, найкраще винести табурет на балкон, або на свіже повітря і дати йому близько доби цілком висохнути.
Такий ошатний табурет приверне багато уваги і порадує гостей своєю неординарністю.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.