Яндекс.Метрика

Дротики з гелевих ручок

Не так давно, копаючись у своїх запасах, я виявив стару мішень для дартсу. Дротики вже давно зламалися і загубилися. Новий комплект купувати не хотілося, і я вирішив зробити нові дротики з корпусу ручок.
За основу були взяті звичайні гелеві ручки. Спершу слід витягти з них стрижень з пастою, а також відкрутити обидва ковпачка. Потім треба взяти пластилін, голку, сірники і шматок зошитної паперу.

Дротики з гелевих ручок

Беремо передній ковпачок і вставляємо в нього голку, вістрям назовні. Потім беремо пластилін і щільно заліплює виїмку в ковпачку. Після цього слід взяти сірники і злегка розплавити пластин, так він краще потрапить в щілини на різьбі. Після цього пластилін трохи всядеться, і треба буде до ліпити його щільніше. Потім треба взяти шматочок зошитної паперу і скачати з неї щільну подушечку, по діаметру ковпачка. Вона нам потрібна для того, щоб голка згодом не вилазила. Беремо подушечку, і ліпимо її поверх пластиліну, зверху ліпити ще пластилін. Все, основна частина готова.

Дротики з гелевих ручок

Далі знадобиться зробити оперення для дротика. Робиться воно з паперу. Для цього потрібно взяти альбомний аркуш, зробити з нього квадрат і зігнути його за наступною схемою. Зелені лінії — згин назовні, сині — згин всередину. Після цього вийде подобу пірамідки, у якої треба трохи відрізати верх. Потім мажемо корпус ручки клеєм ПВА і одягаємо оперення. Розгладжуємо папір так, щоб не було бульбашок, і даємо висохнути. Потім одягаємо ковпачок з голкою. Все, саморобка готова.

Дротики з гелевих ручок

Як кидати. Кидання такого дротика трохи відрізняється від звичайного. Такий дротик треба врівноважити на пальці і відзначити це місце чимось, наприклад, нашкрябати ножем. За це місце і треба тримати дротик при кидку. Залишилося тільки натренуватися кидати його в мішень. До речі, такий дротик за більшої ваги буде летіти далі, ніж звичайний.

Дротики з гелевих ручок

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.