Яндекс.Метрика

Дивовижне фотопанно

тематичні картинки для проведення занять

Всі ми любимо фотографії в інтерьєрі. Розміщувати їх можна на стінах, на полицях, тумбочках і так далі. Ми вже звикли, що фотографії можна оформляти в рамочки — це красиво і стандартно. Однак якщо хочеться чогось незвичайного в інтерьєрі, то я пропоную вам зробити разом зі мною незвичайне настінне панно. Робиться воно досить швидко, і використовуються для цього звичайні, підручні матеріали.

Що потрібно для виготовлення:
— Набір деревьяних прищіпок. Мені вистачило 24 штуки, але кількість прищіпок безпосередньо залежить від діаметру і розміру кола-основи.
— Картон для основи нашого панно.
— Ножиці.
— Клей пістолет або будь-який інший надійний клей.
— Олівець.
— Сухий клей для склеювання картонних деталей.
— Тарілки або будь-які інші кола для розмітки підстави.

потрібно для виготовлення

Починаємо з виготовлення форми-основи для панно. Беремо квадрат картону і прикладаємо до нього страв, відповідне по діаметру. Олівцем обводимо форму кола.

основа для панно

Далі в середину отриманого кола прикладаємо тарілку меншого діаметру і також обводимо її олівцем. Уважно прослідкуйте за тим, щоб маленька тарілка виявилася рівно посередині намальованого кола, щоб форма вийшла рівною.

прикладаємо тарілку

Далі вирізаємо розкреслену основу. Треба зробити два однакових диска. Другий робиться зовсім просто. Прикладіть вже вирізаний диск до картону і обведіть його олівцем. Коли будете вирізати зрізайте розмітку олівцем, щоб діаметр вийшов таким же, як у минулого диска.

розкреслену основу

Склеюємо дві однакові деталі між собою. Це треба, щоб форма-основа була жорсткою.

Склеюємо дві однакові деталі

Починаємо приклеювати прищіпки. Клеїмо їх затискачами в центр, щоб «ротик» прищіпки дивився з центру. Щоб приклеїти прищіпки рівномірно по колу спочатку розмітьте олівцем чотири сторони і приклейте на них прищіпки.

Починаємо приклеювати прищіпки

Точно такі ж чотири позначки тепер робимо між уже наклеєними прищіпками і приклеюємо нові.

чотири позначки тепер робимо

Тепер розподіляти прищіпки буде абсолютно не складно. У просвітах залишається приклеїти по дві прищіпки. Такий розподіл дозволяє симетрично розташовувати предмети на поверхні основи, що немало важливо.

розподіляти прищіпки

Вийшла ось така основа для фотопанно.

основа для фотопанно

Повісивши основу на стіну можна кріпити на прищіпки улюблені фотографії, листівки, тематичні картинки для проведення занять з дітьми або любовні записочки для чоловіка. Місця для фантазії дуже багато.

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.