Яндекс.Метрика

Диван в інтер’єрі: помилки і поради дизайнерів

 

Коли ми плануємо купити диван, то часто забуваємо, що він повинен бути не сам по собі, а частиною інтер’єру. Зазвичай заздалегідь вимірюють передбачуване місце, де буде стояти меблі, і вирішують, якого кольору повинен бути розкладний диван, але це далеко не все для того, щоб дизайн вийшов комфортним і гармонійним.
Відстань
Не менш важливо, щоб місце і розміри дивана зіставлялися з відстанню до екрана комп’ютера або телевізора, які планується дивитися лежачи. Для звичайного монітора його діагональ необхідно помножити на п’ять, а для рідкокристалічного — на три. Припустимо діагональ РК телевізора 54 см, значить відстань повинна бути дорівнюватися 0,54 х 3 = 1,62 м
Значить розміщуйте диван у вітальні так, щоб навіть коли Ви лежите головою до екрана, відстань між Вами і технікою було не менше допустимого. Навіть якщо кімната малогабаритна, ретельно продумуйте розташування меблів і техніки, але не вішайте телевізор під або на стелю: екран повинен бути на рівні очей, щоб не страждало зір і хребет.

Строката кімната
Дами, які обожнюють стиль шеббі-шик, прийдуть в захват від величезного дивана єврокнижка української фабрики «Лідія» ТМ Udin із строкатой квіткової оббивкою (такий можна вибрати і купити тут). І це чудово, але головне вчасно зупинитися. Якщо до різнобарвного дивана додати купу кольорових подушок, повісити штори-рябушки, та ще захопитися великою кількістю вазочок, серветочок, килимків, — це буде магазин сувенірів, а не затишна кімната.
Створюючи інтер’єр приміщення, співставляйте крупність і строкатість малюнків: якщо стіни в дрібну квіточку, то диван однотонний, двокольоровий або максимум з великим малюнком.

Освітленість
Багато вирішують купити диван для того, щоб читати на ньому. При цьому забувають, що важливо не тільки вибрати правильний дизайн меблів, але і заздалегідь потурбуватися про добре освітлення. По-перше, джерело світла має бути ззаду, а по-друге, зверху. Пам’ятайте — не тільки недолік, але і надлишок світла шкідливі для здоров’я.

Комфорт
Дизайнери створюють все нові і нові моделі диванів-єврокнижка, меблі виходить дуже різноманітна, але не завжди зручна. Часто у диванів відсутні перила або їх замінюють знімні подушки. Також боковушки можуть бути м’які, а також частково або повністю дерев’яні.
Дивіться не тільки на естетику. Подумайте, як Вам комфортніше: чи любите покласти руки на поруччя, відчувати під рукою тверде дерево або м’яку оббивку? Перш, ніж придбати диван-єврокнижку, переконайтеся, що він буде зручним, що це саме та модель, про яку Ви мріяли.
Придбати відповідну будь-якого стилю меблі можна в київському інтернет-магазині MEBELI http://mebeli.kiev.ua/, де також є послуги декорування фасадів дверних панелей фотодруком та наклейками з різними орнаментами.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.